8. krog |  Celje, Štadion Z'dežele |  06.10.2019 ob 11.00

VOC Celje

  :  

Koper

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

VOC Celje
N
Maribor 0 : 0 VOC Celje
P
Gorica 3 : 0 VOC Celje
P
Olimpija Ljubljana 4 : 0 VOC Celje
Koper
Z
Koper 3 : 2 Bravo Publikum
N
Aluminij 0 : 0 Koper
Z
Rudar Velenje 1 : 3 Koper
P
Koper 0 : 3 Triglav Kranj
P
Maribor 3 : 1 Koper


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 36 12 8 16 49
Koper 36 16 8 12 49
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 18 6 5 7 27
Koper 18 7 5 6 26
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 18 6 3 9 22
Koper 18 9 3 6 23



Vse medsebojne tekme

17/18  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 18.04.2018, ob 15.30  Koper - VOC Celje 1:0  (0:0) 
17/18  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 07.10.2017, ob 12.30  VOC Celje - Koper 3:0  (1:0) 
16/17  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 15.04.2017, ob 13.00  Koper - Celje 2:2  (0:0) 
16/17  7.krog  Celje, Olimp, 24.09.2016, ob 14.00  Celje - Koper 0:2  (0:1) 
15/16  21.krog  Koper, ŠRC Bonifika - naravna trava, 19.03.2016, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
15/16  6.krog  Celje, Arena Petrol - naravna trava, 13.09.2015, ob 14.00  - 1:1  (1:1) 
14/15  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 20.11.2014, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
14/15  1.krog  Celje, Olimp-umetna, 09.08.2014, ob 15.30  - 0:0  (0:0) 
13/14  28.krog  Celje, OLIMP - umetna trava, 17.05.2014, ob 15.00  - 1:1  (1:1) 
13/14  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 27.10.2013, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
12/13  28.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 01.06.2013, ob 15.30  - 1:3  (0:1) 
12/13  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 11.11.2012, ob 12.00  - 1:1  (0:0) 
11/12  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.06.2012, ob 16.00  - 2:4  (1:2) 
11/12  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 12.11.2011, ob 12.00  - 3:0  (1:0) 
10/11  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 12.03.2011, ob 12.00  - 3:1  (1:0) 
10/11  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 08.09.2010, ob 15.00  - 0:4  (0:2) 
09/10  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 18.03.2010, ob 14.00  - 1:2  (1:1) 
09/10  5.krog  Celje, Olimp, 29.08.2009, ob 15.00  - 1:2  (1:2) 
08/09  17.krog  Celje, Olimp, 06.12.2008, ob 11.30  - 1:2  (0:1) 
08/09  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 09.08.2008, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 
07/08  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 14.00  - 3:2  (2:1) 
07/08  2.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 11.08.2007, ob 16.00  - 1:0  (1:0) 
06/07  26.krog  Koper, Koper, 18.05.2007, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
06/07  13.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 04.11.2006, ob 12.00  - 0:1  (0:0) 
05/06  26.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 20.05.2006, ob 15.00  - 4:2  (1:1) 
05/06  13.krog  Štadion OLIMP-umetna trava, 05.11.2005, ob 12.00  - 0:1  (0:0) 
04/05  26.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 05.06.2005, ob 16.00  - 3:1  (0:1) 
04/05  13.krog  Koper - igrišče z umetno travo, 06.11.2004, ob 12.00  - 0:3  (0:1) 
03/04  21.krog  Skalna klet - Celje, 08.05.2004, ob 16.00  - 4:3  (2:2) 
03/04  8.krog  Koper, 28.09.2003, ob 13.30  - 0:2  (0:2) 
02/03  23.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 17.05.2003, ob 14.30  - 1:1  (0:0) 
02/03  10.krog  Na igrišču v Dekanih, 13.10.2002, ob 13.30  - 2:1  (2:0) 
01/02  25.krog  Koper, 18.05.2002, ob 14.30  - 1:0  (1:0) 
01/02  12.krog  Na igrišču NK Olimp, 20.10.2001, ob 13.00  - 1:1  (1:0) 
00/01  19.krog  NK Olimp, 07.04.2001, ob 15.00  - 2:0  (0:0) 
00/01  6.krog  Koper, 10.09.2000, ob 14.30  - 3:0  (2:0) 

8. krog
Aluminij  :  Krško
Mura  :  Bravo Publikum
Olimpija Ljubljana  :  Triglav Kranj
Ilirija Extra-Lux  :  Maribor
Gorica  :  Domžale
VOC Celje  :  Koper
Kalcer Radomlje  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Triglav Kranj 5 13
2 Domžale 4 12
3 Olimpija Ljubljana 4 10
4 Ilirija Extra-Lux 4 10
5 Maribor 4 10
6 Gorica 5 10
7 Koper 5 7
8 Aluminij 4 4
9 Kalcer Radomlje 5 3
10 Rudar Velenje 4 1
11 Bravo Publikum 4 1
12 VOC Celje 3 1
13 Mura 4 1
14 Krško 5 1

STRELCI
1. Gašper Černe 6
2. Kristijan Frlic 5
Nikola Jovićević 5
4. Adriano Bloudek 4
5. Zak Kavrečič 3
Tihomir Maksimović 3
Luka Baruca 3
Jan Križ 3
Filip Zupanič 3
Haris Sadiković 3
Emir Saitoski 3
12. Nick Perc 2
Jan Žnidar Koprivnik 2
Matic Zupanc 2
Lovro Kostanjšek 2
Bine Kovačič 2
Tio Cipot 2
Armin Kahvedžić 2
19. Jaka Domjan 1
Nejc Medved 1

DELI NA