26. krog |  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza |  25.05.2019 ob 13.00

Maribor

  :  

Triglav Kranj

Sodniki: Klančar Miha (glavni sodnik), Cerar Simon (1. pomoč), Garmut Gašper (2. pomoč)
Delegat: Grabar Boris
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
P
Bravo Publikum 3 : 2 Maribor
Z
Maribor 7 : 0 Interblock
N
Domžale 1 : 1 Maribor
Z
Maribor 6 : 1 Krško
Z
Aluminij 1 : 3 Maribor
Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Triglav Kranj 0 : 3 Bravo Publikum
Z
Interblock 1 : 3 Triglav Kranj
P
Triglav Kranj 0 : 2 Domžale
Z
Krško 0 : 6 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 37 22 6 9 78
Triglav Kranj 37 9 6 22 38
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 18 13 3 2 43
Triglav Kranj 18 2 3 13 13
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 19 9 3 7 35
Triglav Kranj 19 7 3 9 25



Vse medsebojne tekme

18/19  13.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 14.00  Triglav Kranj - Maribor 0:0  (0:0) 
17/18  21.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.04.2018, ob 16.30  Triglav Kranj - Maribor 1:2  (1:1) 
17/18  8.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 01.12.2017, ob 14.00  Maribor - Triglav Kranj 2:1  (2:1) 
16/17  14.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 12.11.2016, ob 14.00  Maribor - NOGA Triglav 0:1  (0:0) 
16/17  1.krog  Športni center Kranj, 06.08.2016, ob 18.00  NOGA Triglav - Maribor 1:2  (1:0) 
15/16  30.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.05.2016, ob 17.30  - 5:0  (2:0) 
15/16  15.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 07.11.2015, ob 14.00  - 4:1  (2:1) 
14/15  26.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 03.05.2015, ob 13.00  - 4:2  (1:2) 
14/15  11.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.10.2014, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
13/14  28.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 16.05.2014, ob 17.00  - 1:1  (0:1) 
13/14  13.krog  Maribor, Športni park Tabor, 26.10.2013, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
12/13  20.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 06.04.2013, ob 16.00  - 1:1  (0:0) 
12/13  5.krog  Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 01.09.2012, ob 17.00  - 2:1  (0:1) 
11/12  20.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 19.03.2012, ob 19.00  - 3:1  (3:0) 
11/12  5.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.09.2011, ob 16.00  - 2:4  (1:2) 
10/11  27.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 27.05.2011, ob 19.00  - 5:0  (3:0) 
10/11  12.krog  Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 06.11.2010, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
09/10  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 07.05.2010, ob 16.30  - 2:0  (2:0) 
09/10  11.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 24.10.2009, ob 15.30  - 0:2  (0:1) 
08/09  24.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 11.04.2009, ob 14.00  - 2:4  (0:2) 
08/09  9.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 04.10.2008, ob 15.30  - 2:1  (1:1) 
07/08  15.krog  Maribor, Ljudski vrt, 17.11.2007, ob 14:00  - 3:1  (1:1) 
07/08  2.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 11.08.2007, ob 18.00  - 1:7  (0:3) 
06/07  17.krog  Kranj-umetna trava, Kranj-umetna trava, 17.03.2007, ob 15.00  - 0:4  (0:2) 
06/07  4.krog  Maribor, Ljudski vrt, 26.08.2006, ob 17.00  - 2:0  (1:0) 
05/06  26.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 20.05.2006, ob 16.30  - 2:1  (1:1) 
05/06  13.krog  Kranj, Športni center Kranj, 05.11.2005, ob 14:00  - 2:0  (2:0) 
04/05  14.krog  Kranj, Mestni stadion, 20.11.2004, ob 14:00  - 1:0  (0:0) 
04/05  1.krog  Maribor, 07.08.2004, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 
03/04  25.krog  Maribor, 05.06.2004, ob 16.30  - 4:0  (3:0) 
03/04  12.krog  Kranj, Mestni stadion, 02.11.2003, ob 14.00  - 0:0  (0:0) 
02/03  21.krog  Kranj, 19.04.2003, ob 16.00  - 0:1  (0:1) 
02/03  8.krog  Maribor, 28.09.2002, ob 15.30  - 1:1  (1:1) 
01/02  22.krog  Maribor, 20.04.2002, ob 16.00  - 4:0  (1:0) 
01/02  9.krog  Kranj, Mestni stadion, 29.09.2001, ob 15:30  - 3:1  (0:1) 
00/01  17.krog  Šenčur pri Kranju, 24.03.2001, ob 15.00  - 0:4  (0:2) 
00/01  4.krog  Maribor, Maribor Branik, 26.08.2000, ob 17.00  - 2:1  (0:1) 

26. krog
Mura  :  Domžale
Maribor  :  Triglav Kranj
Olimpija Ljubljana  :  Krško
Gorica  :  Bravo Publikum
VOC Celje  :  Interblock
Drava Dakinda Ptuj  :  Ilirija Extra-Lux
Kalcer Radomlje  :  Aluminij

LESTVICA
1 Domžale 25 59
2 Maribor 25 53
3 Olimpija Ljubljana 25 44
4 Bravo Publikum 25 44
5 Aluminij 25 44
6 Mura 25 38
7 VOC Celje 25 36
8 Gorica 25 31
9 Krško 25 30
10 Kalcer Radomlje 25 27
11 Ilirija Extra-Lux 25 25
12 Drava Dakinda Ptuj 25 24
13 Triglav Kranj 25 24
14 Interblock 25 6

STRELCI
1. Aljoša Matko 27
2. Dario Kolobarić 15
3. Oliver Kregar 13
4. Haris Kadrić 11
Nino Žugelj 11
Andraž Einsiedler 11
Filip Jauk 11
Izidor Erazem Kamšek 11
9. Gašper Koritnik 10
Anže Kosi 10
Filip Perčić 10
12. Edison Destani 9
Domen Bevk 9
Mark Čeh 9
Kai Cipot 9
16. Rok Ferčič 8
Rok Jakomin 8
18. Angel Stratorski 7
Luka Mesarič 7
Goran Trivunović 7

DELI NA