26. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  25.05.2019 ob 17.30

VOC Celje

  :  

Interblock

Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik), Ivanuša Sergej (1. pomoč), Podplatnik Nejc (2. pomoč)
Delegat: Majcen Domen
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

VOC Celje
P
Domžale 4 : 0 VOC Celje
Z
VOC Celje 6 : 0 Krško
P
Aluminij 2 : 1 VOC Celje
Z
VOC Celje 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Kalcer Radomlje 2 : 1 VOC Celje
Interblock
P
Interblock 1 : 5 Gorica
P
Maribor 7 : 0 Interblock
P
Interblock 1 : 3 Triglav Kranj
P
Bravo Publikum 4 : 0 Interblock
P
Interblock 0 : 4 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 37 12 9 16 56
Interblock 37 16 9 12 65
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 18 4 4 10 26
Interblock 18 10 4 4 35
 
ŽŠD Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 8 5 6 30
Interblock 19 6 5 8 30



Vse medsebojne tekme

18/19  13.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 03.11.2018, ob 13.00  Interblock - VOC Celje 1:1  (1:1) 
17/18  24.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 12.05.2018, ob 18.00  VOC Celje - Interblock 1:1  (1:1) 
17/18  11.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 22.10.2017, ob 13.00  Interblock - VOC Celje 0:3  (0:1) 
16/17  16.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta, 11.03.2017, ob 14.00  Interblock - VOC Celje 1:0  (1:0) 
16/17  3.krog  Arena Petrol, 20.08.2016, ob 16.00  VOC Celje - Interblock 1:1  (1:1) 
15/16  26.krog  Medvode, Ob Sori, 04.05.2016, ob 18.00  - 2:3  (1:2) 
15/16  11.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 18.10.2015, ob 15.00  - 2:2  (0:0) 
14/15  20.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 21.03.2015, ob 15.00  - 2:1  (2:1) 
14/15  5.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 23.08.2014, ob 17.30  - 1:2  (0:1) 
13/14  30.krog  Ljubljana Ježica, Ježica (umetna trava), 01.06.2014, ob 13.00  - 3:0  (2:0) 
13/14  15.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 09.11.2013, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
12/13  16.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 01.12.2012, ob 13.00  - 5:2  (3:0) 
12/13  1.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 11.08.2012, ob 18.00  - 2:3  (0:2) 
11/12  18.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 03.03.2012, ob 13.30  - 0:3  (0:0) 
11/12  3.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 07.09.2011, ob 18.00  - 1:1  (1:0) 
10/11  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 08.06.2011, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 
10/11  14.krog  Ljubljana, Ježica - umetna trava, 20.11.2010, ob 14.00  - 2:3  (1:1) 
09/10  30.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.06.2010, ob 17.30  - 2:7  (0:2) 
09/10  15.krog  Ljubljana, LJ - Ježica, 02.12.2009, ob 14.00  - 2:2  (2:1) 
08/09  16.krog  Ljubljana, ŽAK Spodnja Šiška, 30.11.2008, ob 13.30  - 2:0  (1:0) 
08/09  1.krog  Celje, OLIMP, 02.08.2008, ob 18.00  - 2:3  (0:2) 
07/08  23.krog  Ljubljana, JEŽICA, 03.05.2008, ob 16.30  - 0:2  (0:1) 
07/08  10.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 14.11.2007, ob 14.00  - 4:2  (2:1) 
06/07  23.krog  Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 02.05.2007, ob 19.00  - 4:0  (1:0) 
06/07  10.krog  ŽŠD Ljubljana - umetna trava, ŽŠD Ljubljaan - umetna trava, 14.10.2006, ob 15.30  - 1:1  (0:0) 
05/06  16.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 12.03.2006, ob 15.00  - 3:2  (1:1) 
05/06  3.krog  ŽŠD Ljubljana-umetna trava, 13.08.2005, ob 18.00  - 2:3  (1:0) 
04/05  23.krog  Ljubljana-Ježica, 14.05.2005, ob 16.30  - 1:1  (1:1) 
04/05  10.krog  Skalna klet - Celje, 09.10.2004, ob 13.30  - 0:1  (0:0) 
03/04  17.krog  Ljubljana-Ježica, 03.04.2004, ob 16.00  - 2:3  (1:1) 
03/04  4.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 30.08.2003, ob 17.00  - 2:3  (1:2) 
02/03  25.krog  Ljubljana-Ježica, 01.06.2003, ob 13.00  - 0:1  (0:0) 
02/03  12.krog  Na igrišču NK Olimp, 30.10.2002, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
01/02  20.krog  Ljubljana-Ježica, 07.04.2002, ob 16.00  - 1:3  (1:2) 
01/02  7.krog  Na igrišču NK Olimp, 03.11.2001, ob 14.00  - 1:1  (1:1) 
00/01  21.krog  Olimp, 27.04.2001, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
00/01  8.krog  Ljubljana-Ježica, 23.09.2000, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 

26. krog
Mura  :  Domžale
Maribor  :  Triglav Kranj
Olimpija Ljubljana  :  Krško
Gorica  :  Bravo Publikum
VOC Celje  :  Interblock
Drava Dakinda Ptuj  :  Ilirija Extra-Lux
Kalcer Radomlje  :  Aluminij

LESTVICA
1 Domžale 25 59
2 Maribor 25 53
3 Olimpija Ljubljana 25 44
4 Bravo Publikum 25 44
5 Aluminij 25 44
6 Mura 25 38
7 VOC Celje 25 36
8 Gorica 25 31
9 Krško 25 30
10 Kalcer Radomlje 25 27
11 Ilirija Extra-Lux 25 25
12 Drava Dakinda Ptuj 25 24
13 Triglav Kranj 25 24
14 Interblock 25 6

STRELCI
1. Aljoša Matko 27
2. Dario Kolobarić 15
3. Oliver Kregar 13
4. Haris Kadrić 11
Nino Žugelj 11
Andraž Einsiedler 11
Filip Jauk 11
Izidor Erazem Kamšek 11
9. Gašper Koritnik 10
Anže Kosi 10
Filip Perčić 10
12. Edison Destani 9
Domen Bevk 9
Mark Čeh 9
Kai Cipot 9
16. Rok Ferčič 8
Rok Jakomin 8
18. Angel Stratorski 7
Luka Mesarič 7
Goran Trivunović 7

DELI NA