27. krog |  Jarenina, Športni park Jarenina |  26.05.2019 ob 17.30

NK Gummimiral Jarenina

  :  

NK MB Tabor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

NK Gummimiral Jarenina
P
NK Brežice 1919 6 : 1 NK Gummimiral Jarenina
P
ONŠ Hajdina 3 : 0 NK Gummimiral Jarenina
P
NK Gummimiral Jarenina 0 : 2 Rudar Velenje
P
NK Šampion 2 : 0 NK Gummimiral Jarenina
P
NK Vipoll Veržej 4 : 1 NK Gummimiral Jarenina
NK MB Tabor
Z
NK Kety emmi Bistrica 0 : 2 NK MB Tabor
Z
NK MB Tabor 4 : 1 NŠ Dravograd
N
NK Vipoll Veržej 2 : 2 NK MB Tabor
P
NK MB Tabor 1 : 2 NK Brežice 1919
N
NK MB Tabor 0 : 0 NK Šampion


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jarenina 8 1 3 4 16
NK MB Tabor 8 4 3 1 23
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jarenina 4 1 1 2 11
NK MB Tabor 4 2 1 1 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jarenina 4 0 2 2 5
NK MB Tabor 4 2 2 0 11



Vse medsebojne tekme

18/19  13.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 31.10.2018, ob 14.00  NK Gummimiral Jarenina - NK MB Tabor 0:2  (0:1) 
18/19  4.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 05.09.2018, ob 17.00  NK MB Tabor - NK Gummimiral Jarenina 3:0  (1:0) 
17/18  19.krog  Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.04.2018, ob 17.00  NK MB Tabor - Norka GT Jarenina 4:1  (2:0) 
17/18  10.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 07.10.2017, ob 15.30  NK MB Tabor - NK Norka GT Jarenina 2:2  (1:1) 
17/18  1.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 23.08.2017, ob 17.30  NK Norka GT Jarenina - NK MB Tabor 3:4  (2:3) 
16/17  24.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 06.05.2017, ob 17.00  Norka GT Jarenina - NK MB Tabor 3:3  (3:1) 
16/17  13.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 06.11.2016, ob 14.00  Norka GT Jarenina - NK MB Tabor 5:3  (3:1) 
16/17  4.krog  Športni park Tabor, 03.09.2016, ob 17.00  NK MB Tabor - Norka GT Jarenina 2:2  (2:2) 

27. krog
Rudar Velenje  :  NK Šampion
ONŠ Hajdina  :  NŠ Dravograd
NK Vipoll Veržej  :  NK Kety emmi Bistrica
NK Brežice 1919  :  Nafta 1903
NK Gummimiral Jarenina  :  NK MB Tabor

LESTVICA
1 Rudar Velenje 22 64
2 NK Šampion 22 46
3 NK MB Tabor 22 41
4 Nafta 1903 22 40
5 NK Kety emmi Bistrica 22 38
6 NK Brežice 1919 22 34
7 ONŠ Hajdina 22 16
8 NK Vipoll Veržej 22 15
9 NŠ Dravograd 22 10
10 NK Gummimiral Jarenina 22 10

STRELCI
1. Gal Grobelnik 23
2. Vid Plešnik 22
3. Amadej Vošnjak 14
Gregor Predikaka 14
Dalibor Lupret 14
6. Nik Martin Krošelj 13
7. Minas Koren 12
8. Ardit Vezaj 11
9. Nikola Savić 10
10. Leonardo Bistrović 9
Faris Buljubašić 9
Miha Godec 9
Vid Paradiž 9
14. Mirsad Bislimaj 8
Dominik Drk 8
16. Tadej Weiss 7
Enej Kapun 7
Gašper Jovan 7
19. Adam Vošnjak 6
Cene Kitek 6

DELI NA