20. krog |  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT |  19.05.2019 ob 17.00

ŽNK Olimpija Ljubljana

  :  

Ajdovščina

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Olimpija Ljubljana
Z
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 : 1 ŽNK Krim Rolljet
Z
ŽNK Cerklje 0 : 6 ŽNK Olimpija Ljubljana
Z
ŽNK Olimpija Ljubljana 13 : 1 ŽNK Ankaran Obala
Z
ŽNK Maribor 0 : 2 ŽNK Olimpija Ljubljana
Z
ŽNK Olimpija Ljubljana 13 : 1 ŽNK Ankaran Obala
Ajdovščina
Z
Ajdovščina 1 : 0 ŽNK Ankaran Obala
P
ŽNK Maribor 7 : 0 Ajdovščina
P
ŽNK Telemach GMT Beltinci 16 : 0 Ajdovščina
P
Ajdovščina 0 : 11 ŽNK Telemach GMT Beltinci
P
ŽNK Cerklje 5 : 2 Ajdovščina


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 8 8 0 0 98
Primorje 8 0 0 8 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 4 4 0 0 53
Primorje 4 0 0 4 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 4 4 0 0 45
Primorje 4 0 0 4 2



Vse medsebojne tekme

18/19  9.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 04.11.2018, ob 14.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Ajdovščina 13:0  (5:0) 
18/19  2.krog  Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 17.10.2018, ob 15.30  Ajdovščina - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:13  (0:4) 
17/18  17.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 29.04.2018, ob 17.00  Ajdovščina - ŽNK Olimpija Ljubljana 0:13  (0:6) 
17/18  8.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 28.10.2017, ob 15.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Ajdovščina 14:0  (5:0) 
16/17  17.krog  Bežigrad, Jama-umetna trava, 02.05.2017, ob 16.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - Ajdovščina 16:0  (8:0) 
16/17  8.krog  Ajdovščina, Igrišče z UT, 30.10.2016, ob 14.00  Ajdovščina - ŽNK Olimpija Ljubljana 1:8  (1:5) 
15/16  14.krog  Ajdovščina, ŠC Police - umetna trava, 03.04.2016, ob 11.00  - 1:11  (0:9) 
15/16  5.krog  LJubljana, ŠP Ljubljana-umetna trava, 27.09.2015, ob 11.00  - 10:0  (4:0) 

20. krog
ŽNK Maribor  :  ŽNK Ankaran Obala
ŽNK Olimpija Ljubljana  :  Ajdovščina
ŽNK Moje-lece.si Radomlje  :  ŽNK Telemach GMT Beltinci
ŽNK Krim Rolljet  :  ŽNK Cerklje

LESTVICA
1 ŽNK Telemach GMT Beltinci 17 51
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 17 42
3 ŽNK Maribor 17 31
4 ŽNK Moje-lece.si Radomlje 17 29
5 ŽNK Krim Rolljet 17 26
6 ŽNK Cerklje 17 11
7 ŽNK Ankaran Obala 17 7
8 Ajdovščina 17 3

STRELCI
1. Špela Kolbl 41
2. Ana Milović 27
3. Manja Rogan 25
4. Tjaša Tibaut 20
5. Adrijana Mori 19
6. Anja Prša 16
7. Zala Kuštrin 14
8. Nika Babnik 13
9. Eva Potočnik 12
10. Nika Pintarič 10
Sara Makovec 10
12. Simona Jelovšek 9
13. Manca Smolnikar 8
Luana Zajmi 8
Neli Hofman 8
Katja Turk 8
Kim Juršnik 8
Neža Bizjak 8
Evelina Kos 8
20. Nika Koprivnikar 6

DELI NA