17. krog |  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT |  25.04.2019 ob 16.30

ŽNK Olimpija Ljubljana

3 : 1

ŽNK Krim Rolljet

Sodniki: Šiljak Vanja (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Vrabel Tanja (2. pomoč)
Delegat: Drnovšek Igor
Št. gledalcev: 50
ŽNK Olimpija Ljubljana
12 Pia Božič V
4 Evelina Kos
5 Barbara Kralj
7 Maruša Česnik
8 Gloria Alič
10 Manja Rogan K
11 Ana Milović
13 Manja Benak
15 Zala Vindišar
16 Neva Kumalić
17 Maja Angelovska


Rezervne igralke
1 Jadranka Zilić V
3 Nika Koprivnikar
9 Sarah Ljubijankić
22 Belma Avdović

ŽNK Krim Rolljet
12 Jona Miletić V
2 Maša Kavčič
3 Jana Intihar
5 Lucija Grad
6 Vesna Kavšek
8 Nika Babnik
10 Monika Kastelec K
14 Sara Lavrenčič
18 Nina Šmid
20 Zala Petrič
21 Mirjam Kastelec


Rezervne igralke
1 Maja Zajc V
4 Ela Andlovic
7 Anita Kovačič
9 Katja Turk
17 Žana Rus
19 Nika Pintarič

Trener
Andrej Janežič

Trener
David Fekonja

Sodnik
Vanja Šiljak

Zadetki
Evelina Kos 1 : 0 22'
Ana Milović (11m) 2 : 0 27'
Ana Milović 3 : 0 34'
Nika Babnik 3 : 1 55'

Dogodki
Menjava Kovačič /  Lavrenčič 46'
Menjava Koprivnikar /  Alič 56'
Maša Kavčič 61'
Menjava Ljubijankić /  Česnik 69'
Menjava Pintarič /  Kavčič 71'
Barbara Kralj 71'
Menjava Andlovic /  Šmid 77'
Menjava Avdović /  Vindišar 89'

17. krog
ŽNK Moje-lece.si Radomlje 0 : 0 ŽNK Maribor
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 : 1 ŽNK Krim Rolljet
ŽNK Telemach GMT Beltinci 9 : 2 ŽNK Cerklje
Ajdovščina 1 : 0 ŽNK Ankaran Obala

LESTVICA
1 ŽNK Telemach GMT Beltinci 17 51
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 17 42
3 ŽNK Maribor 17 31
4 ŽNK Moje-lece.si Radomlje 17 29
5 ŽNK Krim Rolljet 17 26
6 ŽNK Cerklje 17 11
7 ŽNK Ankaran Obala 17 7
8 Ajdovščina 17 3

STRELCI
1. Špela Kolbl 41
2. Ana Milović 27
3. Manja Rogan 25
4. Tjaša Tibaut 20
5. Adrijana Mori 19
6. Anja Prša 16
7. Zala Kuštrin 14
8. Nika Babnik 13
9. Eva Potočnik 12
10. Nika Pintarič 10
Sara Makovec 10
12. Simona Jelovšek 9
13. Manca Smolnikar 8
Luana Zajmi 8
Neli Hofman 8
Katja Turk 8
Kim Juršnik 8
Neža Bizjak 8
Evelina Kos 8
20. Nika Koprivnikar 6

DELI NA