14. krog |  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT |  10.11.2018 ob 13.00

Interblock

1 : 2

Mura

Sodniki: Janžekovič Borut (glavni sodnik), Mileta Lovro (1. pomoč), Barovič Nejc (2. pomoč)
Delegat: Arhar Primož
Št. gledalcev: 50
Interblock
12 Izidor Krošelj V
5 Luka Malić
6 Mario Cvijić
7 Aleksandar Šokčević
10 Žan Klančar K
11 Tim Terček
13 Jan Ambrož
17 Suad Pehlić
19 Jernej Praznik Špeh
21 Jan Kozlevčar
22 Nik Medica


Rezervni igralci
1 Natan Pertot V
2 Elvis Delić
4 Jan Zalar
8 Dino Lulić
9 Niko Maksimović
14 Patrik Štajcer
15 Nikola Stanišić

Mura
1 Dušan Gyergyek V
3 Aljoša Šipoš
4 Alen Andrejč
5 Luka Sočič K
6 Filip Perčić
8 Luka Hren
10 Luka Marič
11 Mitja Lovenjak
13 Alan Kaučič
14 Jaša Kerec
16 Alen Vrhovski


Rezervni igralci
28 Aljoša Kutoš V
2 Martin Marič
7 Maksimiljan Zorman
9 Niko Šalika
15 Grega Ropoša
17 Luka Lukač

Trener
Darin Vitanc

Trener
Darjan Slavic

Sodnik
Borut Janžekovič

Zadetki
Žan Klančar (11m) 1 : 0 14'
Filip Perčić 1 : 1 34'
Luka Sočič (11m) 1 : 2 43'

Dogodki
Luka Marič 29'
Menjava Maksimović /  Terček 61'
Menjava Lukač /  Lovenjak 61'
Menjava Štajcer /  Šokčević 72'
Menjava Delić /  Pehlić 81'
Menjava Marič /  Vrhovski 84'
Menjava Stanišić /  Ambrož 87'
Menjava Ropoša /  Perčić 89'
Mario Cvijić 90'
Menjava Šalika /  Marič 91'
Luka Malić 95'
Luka Lukač 95'

14. krog
Bravo Publikum 0 : 1 VOC Celje
Interblock 1 : 2 Mura
Domžale 2 : 1 Olimpija Ljubljana
Krško 2 : 0 Kalcer Radomlje
Aluminij 3 : 1 Ilirija Extra-Lux
Drava Dakinda Ptuj 2 : 3 Maribor
Triglav Kranj 2 : 5 Gorica

LESTVICA
1 Domžale 15 36
2 Olimpija Ljubljana 15 30
3 Maribor 15 30
4 Aluminij 15 29
5 Bravo Publikum 15 25
6 Krško 15 25
7 VOC Celje 15 24
8 Gorica 15 23
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 15 14
12 Kalcer Radomlje 15 12
13 Drava Dakinda Ptuj 15 10
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 14
2. Oliver Kregar 11
3. Dario Kolobarić 9
Filip Jauk 9
5. Izidor Erazem Kamšek 8
Edison Destani 8
7. Anže Kosi 7
Angel Stratorski 7
Rok Jakomin 7
Nino Žugelj 7
Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
13. Rok Ferčič 6
Andraž Einsiedler 6
Filip Perčić 6
16. Tadej Pirtovšek 5
Timotej Rešetič 5
18. Simon Rogina 4
Luka Lovenjak 4
Luka Mesarič 4

DELI NA