13. krog |  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT |  03.11.2018 ob 13.00

Interblock

1 : 1

VOC Celje

Sodniki: Jerman Danijel (glavni sodnik), Radujko Đorđe (1. pomoč), Jovičić Slađana (2. pomoč)
Delegat: Rogelj Roman
Št. gledalcev: 50
Interblock
1 Natan Pertot V
5 Luka Malić
7 Aleksandar Šokčević
10 Žan Klančar K
11 Tim Terček
13 Jan Ambrož
14 Patrik Štajcer
17 Mario Cvijić
19 Jernej Praznik Špeh
21 Jan Kozlevčar
22 Nik Medica


Rezervni igralci
12 Izidor Krošelj V
2 Elvis Delić
4 Jan Zalar
9 Dino Lulić
15 Nikola Stanišić
18 Matej Stanonik

VOC Celje
12 Miha Aravs V
3 Jaka Zdovc
7 Gašper Koritnik
8 Jaka Korošec K
11 Lovro Majer
13 Urh Kundih
14 Erik Štraus
16 Luka Vasić
18 Lan Štravs
19 Stian Džumhur
21 Gabrijel Jevšenak


Rezervni igralci
1 Stefan Moćić V
4 Lan Vidmar
5 Urh Moličnik
9 Jan Poljanec
10 Juš Štusej
15 Matej Verstovšek

Trener
Darin Vitanc

Trener
Janez Žilnik

Sodnik
Danijel Jerman

Zadetki
Jan Ambrož 1 : 0 25'
Stian Džumhur 1 : 1 28'

Dogodki
Mario Cvijić 27'
Menjava Poljanec /  Jevšenak 46'
Menjava Moličnik /  Štraus 46'
Menjava Štusej /  Poljanec 50'
Stian Džumhur 60'
Menjava Lulić /  Šokčević 68'
Menjava Verstovšek /  Kundih 73'
Menjava Delić /  Medica 86'
Juš Štusej 86'
Menjava Stanišić /  Terček 88'
Menjava Stanonik /  Ambrož 91'
Elvis Delić 93'

13. krog
Bravo Publikum 1 : 1 Gorica
Interblock 1 : 1 VOC Celje
Krško 0 : 2 Olimpija Ljubljana
Domžale 4 : 2 Mura
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Aluminij 0 : 1 Kalcer Radomlje
Triglav Kranj 0 : 0 Maribor

LESTVICA
1 Domžale 15 36
2 Olimpija Ljubljana 15 30
3 Maribor 15 30
4 Aluminij 15 29
5 Bravo Publikum 15 25
6 Krško 15 25
7 VOC Celje 15 24
8 Gorica 15 23
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 15 14
12 Kalcer Radomlje 15 12
13 Drava Dakinda Ptuj 15 10
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 14
2. Oliver Kregar 11
3. Dario Kolobarić 9
Filip Jauk 9
5. Izidor Erazem Kamšek 8
Edison Destani 8
7. Anže Kosi 7
Angel Stratorski 7
Rok Jakomin 7
Nino Žugelj 7
Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
13. Rok Ferčič 6
Andraž Einsiedler 6
Filip Perčić 6
16. Tadej Pirtovšek 5
Timotej Rešetič 5
18. Simon Rogina 4
Luka Lovenjak 4
Luka Mesarič 4

DELI NA