11. krog |  Krško, Stadion Matija Gubec Krško |  21.10.2018 ob 15.00

Krško

1 : 2

VOC Celje

Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik), Kmetec Mark (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč)
Delegat: Pilipović Zdravko
Št. gledalcev: 80
Krško
1 Jure Ribič V
2 Filip Sivonjić
3 Andraž Lipec
4 Maks Gantar
5 Mate Mrčela
6 Tomaž Zakrajšek
7 Andraž Einsiedler
8 Benjamin Pirc
10 Dino Krajačić
17 Gregor Kmetič
18 Timotej Rešetič K


Rezervni igralci
12 Jan Ašič V
9 Rok Gorenc
11 Matic Mrvič
13 Mark Španring
14 Sašo Mađeruh
16 Moran Čerkez
19 Urban Lipec

VOC Celje
1 Miha Aravs V
4 Lan Vidmar
5 Urh Moličnik
7 Gašper Koritnik
8 Juš Štusej
9 Jan Poljanec K
10 Miha Čufer
11 Lovro Majer
16 Luka Vasić
19 Stian Džumhur
21 Gabrijel Jevšenak


Rezervni igralci
12 Nejc Kepa V
3 Jaka Zdovc
6 Niko Peček
13 Urh Kundih
14 Erik Štraus
17 David Ferčec
18 Lan Štravs

Trener
Rok Zorko

Trener
Janez Žilnik

Sodnik
Damjan Novarlić

Zadetki
Timotej Rešetič (11m) 1 : 0 20'
Lan Štravs 1 : 1 77'
Juš Štusej 1 : 2 92'

Dogodki
Juš Štusej 13'
Menjava Štravs /  Majer 46'
Menjava Gorenc /  Einsiedler 58'
Menjava Mrvič /  Gantar 63'
Menjava Ferčec /  Džumhur 71'
Menjava Zdovc /  Moličnik 71'
Menjava Lipec /  Krajačić 73'
Menjava Štraus /  Jevšenak 77'
Menjava Čerkez /  Pirc 78'
Menjava Kundih /  Poljanec 89'
Gregor Kmetič 93'

11. krog
Aluminij 4 : 2 Mura
Interblock 0 : 3 Maribor
Kalcer Radomlje 1 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Krško 1 : 2 VOC Celje
Bravo Publikum 2 : 1 Triglav Kranj
Domžale 1 : 1 Gorica

LESTVICA
1 Domžale 15 36
2 Olimpija Ljubljana 15 30
3 Maribor 15 30
4 Aluminij 15 29
5 Bravo Publikum 15 25
6 Krško 15 25
7 VOC Celje 15 24
8 Gorica 15 23
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 15 14
12 Kalcer Radomlje 15 12
13 Drava Dakinda Ptuj 15 10
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 14
2. Oliver Kregar 11
3. Dario Kolobarić 9
Filip Jauk 9
5. Izidor Erazem Kamšek 8
Edison Destani 8
7. Anže Kosi 7
Angel Stratorski 7
Rok Jakomin 7
Nino Žugelj 7
Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
13. Rok Ferčič 6
Andraž Einsiedler 6
Filip Perčić 6
16. Tadej Pirtovšek 5
Timotej Rešetič 5
18. Simon Rogina 4
Luka Lovenjak 4
Luka Mesarič 4

DELI NA