24. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  11.05.2019 ob 17.00

Aluminij

  :  

A2S Celje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Dravograd
Z
Aluminij 4 : 1 Miklavž
N
Kety Emmi Bistrica 1 : 1 Aluminij
P
Krško 5 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Šampion
A2S Celje
Z
Mura 1 : 3 A2S Celje
P
A2S Celje 0 : 2 Krško
Z
A2S Celje 1 : 0 Maribor
P
Rudar Velenje 3 : 2 A2S Celje
Z
A2S Celje 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 33 10 9 14 48
Celje 33 14 9 10 71
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 8 3 5 32
Celje 16 5 3 8 31
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 2 6 9 16
Celje 17 9 6 2 40



Vse medsebojne tekme

18/19  11.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 20.10.2018, ob 14.00  A2S Celje - Aluminij 3:1  (2:0) 
17/18  26.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.05.2018, ob 17.00  Aluminij - Celje 0:0  (0:0) 
17/18  13.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 28.10.2017, ob 11.00  Celje - Aluminij 1:1  (0:0) 
16/17  26.krog  Celje, Arena Petrol, 27.05.2017, ob 12.00  Celje - Aluminij 5:1  (4:0) 
16/17  13.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 05.11.2016, ob 11.00  Aluminij - Celje 0:2  (0:1) 
15/16  21.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 17.04.2016, ob 11.00  - 2:1  (1:0) 
15/16  8.krog  Celje - umetna trava, Olimp, 27.09.2015, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
14/15  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 07.11.2014, ob 15.00  - 4:3  (1:1) 
14/15  1.krog  Celje, Olimp umetna trava, 16.08.2014, ob 11.00  - 3:1  (1:1) 
13/14  20.krog  Celje, Olimp, 29.03.2014, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
13/14  5.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 28.08.2013, ob 17.30  - 5:2  (3:2) 
12/13  26.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.05.2013, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
12/13  11.krog  Celje, Olimp, 03.10.2012, ob 15.30  - 3:3  (1:1) 
11/12  20.krog  Celje, Olimp, 31.03.2012, ob 11.00  - 2:1  (0:1) 
11/12  5.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.09.2011, ob 11.00  - 2:2  (1:0) 
10/11  17.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 20.11.2010, ob 11.00  - 1:4  (1:0) 
10/11  2.krog  Celje, Arena Petrol, 21.08.2010, ob 11.00  - 4:2  (2:0) 
09/10  19.krog  Celje, Olimp, 20.03.2010, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
09/10  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 29.08.2009, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
08/09  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 23.11.2008, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
08/09  1.krog  Celje, Olimp, 09.08.2008, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 10.30  - 1:1  (0:1) 
07/08  2.krog  Kidričevo-pomožno travnato igr., Kidričevo-pomož.travnato igr., 18.08.2007, ob 11.00  - 4:0  (0:0) 
06/07  19.krog  Kidričevo, Kidričevo - umetna trava, 07.04.2007, ob 13.00  - 2:5  (1:4) 
06/07  6.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 16.09.2006, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
05/06  22.krog  Kidričevo - umetna trava, 29.04.2006, ob 10.00  - 2:3  (0:2) 
05/06  9.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 12.10.2005, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  26.krog  Kidričevo, 04.06.2005, ob 10.00  - 1:6  (0:2) 
04/05  13.krog  Skalna klet - Celje, 07.11.2004, ob 12.00  - 4:0  (2:0) 
03/04  21.krog  Kidričevo, 03.05.2004, ob 18.00  - 1:0  (0:0) 
03/04  8.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 27.09.2003, ob 15.30  - 4:0  (2:0) 
02/03  25.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 22.05.2003, ob 16.30  - 5:0  (5:0) 
02/03  12.krog  Kidričevo, 30.10.2002, ob 12.45  - 1:1  (0:1) 

24. krog
Šampion  :  Mura
Brežice 1919  :  MB Tabor
Krško  :  Dravograd
Vipoll Veržej  :  Drava Dakinda Ptuj
Kety Emmi Bistrica  :  Maribor
Aluminij  :  A2S Celje
Miklavž  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 A2S Celje 20 49
2 Maribor 20 49
3 Krško 20 46
4 Dravograd 20 40
5 Drava Dakinda Ptuj 20 32
6 Kety Emmi Bistrica 20 31
7 Mura 20 28
8 Aluminij 19 22
9 Rudar Velenje 20 20
10 MB Tabor 20 19
11 Brežice 1919 20 19
12 Vipoll Veržej 19 19
13 Šampion 20 15
14 Miklavž 20 6

STRELCI
1. Tom Kljun 26
2. Gašper Černe 20
3. Lan Lekše 16
4. Gregor Medle 13
5. Nejc Krivec 12
6. Anej Rudolf 10
Miha Preksavec 10
8. Jaka Domjan 9
Maj Škoflek 9
Nik Hren 9
11. Luka Schöndorfer 8
12. Klemen Rahle 7
Nino Milić 7
14. Martin Hovnik 6
Luka Štravs 6
Adam Marcen 6
Jan Rajh 6
Domen Justinek 6
Domen Bajs 6
20. Črt Vuković 5

DELI NA