23. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT |  04.05.2019 ob 17.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Miklavž

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
A2S Celje 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 2 Maribor
Z
Rudar Velenje 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Krško
P
Dravograd 4 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Miklavž
N
Brežice 1919 1 : 1 Miklavž
P
Miklavž 0 : 2 MB Tabor
P
Mura 3 : 0 Miklavž
P
A2S Celje 2 : 0 Miklavž
P
Miklavž 1 : 2 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 2 1 0 3
Miklavž 3 0 1 2 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 1 0 1 0 0
Miklavž 1 0 1 0 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 3
Miklavž 2 0 0 2 1



Vse medsebojne tekme

18/19  10.krog  Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju, 16.10.2018, ob 16.00  Miklavž - Drava Ptuj 1:2  (0:1) 
17/18  20.krog  Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju, 07.04.2018, ob 11.00  Miklavž - Drava Ptuj 0:1  (0:0) 
17/18  7.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 17.09.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Miklavž 0:0  (0:0) 

23. krog
MB Tabor  :  Krško
Mura  :  Brežice 1919
A2S Celje  :  Šampion
Maribor  :  Aluminij
Rudar Velenje  :  Kety Emmi Bistrica
Drava Dakinda Ptuj  :  Miklavž
Dravograd  :  Vipoll Veržej

LESTVICA
1 A2S Celje 16 43
2 Maribor 16 43
3 Krško 16 40
4 Dravograd 16 30
5 Mura 16 25
6 Drava Dakinda Ptuj 16 22
7 Kety Emmi Bistrica 16 21
8 Vipoll Veržej 16 19
9 Aluminij 16 18
10 Rudar Velenje 16 17
11 MB Tabor 16 12
12 Brežice 1919 16 12
13 Šampion 16 9
14 Miklavž 16 6

STRELCI
1. Tom Kljun 22
2. Gašper Černe 18
3. Lan Lekše 15
4. Gregor Medle 13
5. Maj Škoflek 9
Anej Rudolf 9
7. Miha Preksavec 8
Nejc Krivec 8
9. Luka Schöndorfer 7
10. Jan Rajh 6
Adam Marcen 6
Nino Milić 6
13. Jaka Domjan 5
Luka Štravs 5
Vid Štefanec 5
Nik Hren 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
19. Valentin Bolcar 4
Jan Jurič 4

DELI NA