23. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  04.05.2019 ob 17.00

Maribor

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
P
MB Tabor 2 : 0 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Mura
P
A2S Celje 1 : 0 Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Krško
Z
Maribor 4 : 0 Rudar Velenje
Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Dravograd
Z
Aluminij 4 : 1 Miklavž
N
Kety Emmi Bistrica 1 : 1 Aluminij
P
Krško 5 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Šampion


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 33 27 3 3 105
Aluminij 33 3 3 27 23
 
Ljudski vrt tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 16 14 1 1 55
Aluminij 16 1 1 14 7
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 17 13 2 2 50
Aluminij 17 2 2 13 16



Vse medsebojne tekme

18/19  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Maribor 1:2  (1:2) 
17/18  18.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 11.00  Maribor - Aluminij 1:0  (0:0) 
17/18  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 02.09.2017, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:3  (0:1) 
16/17  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2017, ob 18.00  Maribor - Aluminij 2:0  (0:0) 
16/17  9.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 01.10.2016, ob 11.00  Aluminij - Maribor 0:4  (0:1) 
15/16  16.krog  Maribor, Ljudski vrt-um.trava, 05.03.2016, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 
15/16  3.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 26.08.2015, ob 17.30  - 1:1  (0:0) 
14/15  20.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.04.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  7.krog  Maribor, Ljudski vrt umetna trava, 14.09.2014, ob 16.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.30  - 3:0  (0:0) 
13/14  12.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 13.10.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  17.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.11.2012, ob 11.00  - 2:1  (1:1) 
12/13  2.krog  Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 14.08.2012, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  28.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 27.05.2012, ob 13.00  - 3:0  (1:0) 
11/12  13.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 29.10.2011, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
10/11  19.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 16.03.2011, ob 15.00  - 1:5  (1:2) 
10/11  4.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 28.08.2010, ob 11.00  - 9:0  (3:0) 
09/10  17.krog  Maribor, LJUDSKI VRT-UMETNA TRAVA, 28.11.2009, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
09/10  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 22.08.2009, ob 11.00  - 2:4  (1:1) 
08/09  26.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 11.00  - 4:1  (2:0) 
08/09  11.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 18.10.2008, ob 11.00  - 0:6  (0:3) 
07/08  17.krog  Maribor, Ljudski vrt, 29.03.2008, ob 12.00  - 4:0  (0:0) 
07/08  4.krog  Kidričevo-pomožno travnato, Kidričevo-pomožno travnato, 02.09.2007, ob 11.00  - 4:1  (3:1) 
06/07  16.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 17.03.2007, ob 15.00  - 4:1  (1:1) 
06/07  3.krog  Kidričevo, Kidričevo, 26.08.2006, ob 10.00  - 0:6  (0:2) 
05/06  21.krog  Maribor - umetna trava, 22.04.2006, ob 14.00  - 6:1  (2:1) 
05/06  8.krog  Kidričevo, 01.10.2005, ob 10.00  - 2:3  (1:1) 
04/05  20.krog  Kidričevo, 23.04.2005, ob 10.00  - 0:3  (0:0) 
04/05  7.krog  Maribor, 03.11.2004, ob 11.00  - 4:1  (2:1) 
03/04  24.krog  Kidričevo, 19.05.2004, ob 18.00  - 2:4  (0:2) 
03/04  11.krog  Maribor, 18.10.2003, ob 14.00  - 5:0  (4:0) 
02/03  21.krog  Maribor, 07.05.2003, ob 16.30  - 3:1  (3:0) 
02/03  8.krog  Kidričevo, 29.09.2002, ob 13.45  - 1:4  (0:3) 

23. krog
MB Tabor  :  Krško
Mura  :  Brežice 1919
A2S Celje  :  Šampion
Maribor  :  Aluminij
Drava Dakinda Ptuj  :  Miklavž
Dravograd  :  Vipoll Veržej
Rudar Velenje  :  Kety Emmi Bistrica

LESTVICA
1 A2S Celje 20 49
2 Maribor 20 49
3 Krško 20 46
4 Dravograd 20 40
5 Drava Dakinda Ptuj 20 32
6 Kety Emmi Bistrica 20 31
7 Mura 20 28
8 Aluminij 19 22
9 Rudar Velenje 20 20
10 MB Tabor 20 19
11 Brežice 1919 20 19
12 Vipoll Veržej 19 19
13 Šampion 20 15
14 Miklavž 20 6

STRELCI
1. Tom Kljun 26
2. Gašper Černe 20
3. Lan Lekše 16
4. Gregor Medle 13
5. Nejc Krivec 12
6. Anej Rudolf 10
Miha Preksavec 10
8. Jaka Domjan 9
Maj Škoflek 9
Nik Hren 9
11. Luka Schöndorfer 8
12. Klemen Rahle 7
Nino Milić 7
14. Martin Hovnik 6
Luka Štravs 6
Adam Marcen 6
Jan Rajh 6
Domen Justinek 6
Domen Bajs 6
20. Črt Vuković 5

DELI NA