22. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  28.04.2019 ob 11.00

Aluminij

  :  

Rudar Velenje

Sodniki:
Delegat: Burjan Slavko
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Dravograd
Z
Aluminij 4 : 1 Miklavž
N
Kety Emmi Bistrica 1 : 1 Aluminij
P
Krško 5 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Šampion
Rudar Velenje
P
Brežice 1919 7 : 1 Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 1 MB Tabor
P
Mura 1 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 2 A2S Celje
P
Maribor 4 : 0 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 33 20 5 8 73
Rudar Velenje 33 8 5 20 35
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 12 2 2 42
Rudar Velenje 16 2 2 12 16
 
Stadion ob jezeru tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 8 3 6 31
Rudar Velenje 17 6 3 8 19



Vse medsebojne tekme

18/19  9.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 17.10.2018, ob 18.30  Rudar Velenje - Aluminij 0:0  (0:0) 
17/18  20.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 08.04.2018, ob 11.00  Rudar Velenje - Aluminij 1:5  (0:2) 
17/18  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.09.2017, ob 18.00  Aluminij - Rudar Velenje 6:1  (2:0) 
16/17  23.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 11.00  Aluminij - Rudar Velenje 3:1  (0:1) 
16/17  10.krog  Velenje, Umetna trava, 08.10.2016, ob 14.00  Rudar Velenje - Aluminij 0:2  (0:0) 
15/16  24.krog  Velenje, Mestni stadion - umetna trava, 15.05.2016, ob 14.30  - 0:6  (0:2) 
15/16  11.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.10.2015, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
14/15  17.krog  Velenje, umetna trava, 21.03.2015, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
14/15  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.08.2014, ob 16.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  17.krog  Kidrilčevo, NK Aluminij - umetna trava, 24.11.2013, ob 11.00  - 6:0  (1:0) 
13/14  2.krog  Velenje, umetna trava, 11.09.2013, ob 17.00  - 2:3  (2:0) 
12/13  27.krog  Velenje, Umetna trava, 26.05.2013, ob 11.00  - 2:4  (1:2) 
12/13  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 14.10.2012, ob 15.00  - 5:2  (1:0) 
11/12  19.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 24.03.2012, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
11/12  4.krog  Velenje, Glavno igrišče, 27.08.2011, ob 18.00  - 1:3  (0:2) 
10/11  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.05.2011, ob 11.00  - 5:4  (2:3) 
10/11  13.krog  Velenje, Ob jezeru, 27.10.2010, ob 15.00  - 2:2  (0:1) 
09/10  16.krog  Velenje, Velenje-Umetna trava, 21.11.2009, ob 11.00  - 4:0  (3:0) 
09/10  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.08.2009, ob 11.00  - 0:3  (0:0) 
08/09  27.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.05.2009, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
08/09  12.krog  Velenje, umetna trava, 26.10.2008, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
07/08  22.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 06.05.2008, ob 17.00  - 3:0  (3:0) 
07/08  9.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 07.10.2007, ob 16.00  - 0:2  (0:1) 
06/07  18.krog  Velenje, Velenje - umetna trava, 31.03.2007, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  5.krog  Kidričevo, Kidričevo, 10.09.2006, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  25.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 20.05.2006, ob 12.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  12.krog  Kidričevo, 29.10.2005, ob 10.00  - 4:1  (1:0) 
04/05  17.krog  Velenje-igrišče z umetno travo, 02.04.2005, ob 16.00  - 1:3  (0:0) 
04/05  4.krog  Kidričevo, 04.09.2004, ob 17.00  - 2:0  (2:0) 
03/04  17.krog  Kidričevo, 13.04.2004, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
03/04  4.krog  Velenje, 30.08.2003, ob 17.00  - 2:1  (1:1) 
02/03  15.krog  Velenje, 16.11.2002, ob 12.00  - 1:0  (1:0) 
02/03  2.krog  Kidričevo, 23.08.2002, ob 17.00  - 0:4  (0:3) 

22. krog
Kety Emmi Bistrica  :  Drava Dakinda Ptuj
Miklavž  :  Dravograd
Brežice 1919  :  A2S Celje
MB Tabor  :  Mura
Aluminij  :  Rudar Velenje
Šampion  :  Maribor
Krško  :  Vipoll Veržej

LESTVICA
1 A2S Celje 20 49
2 Maribor 20 49
3 Krško 20 46
4 Dravograd 20 40
5 Drava Dakinda Ptuj 20 32
6 Kety Emmi Bistrica 20 31
7 Mura 20 28
8 Aluminij 19 22
9 Rudar Velenje 20 20
10 MB Tabor 20 19
11 Brežice 1919 20 19
12 Vipoll Veržej 19 19
13 Šampion 20 15
14 Miklavž 20 6

STRELCI
1. Tom Kljun 26
2. Gašper Černe 20
3. Lan Lekše 16
4. Gregor Medle 13
5. Nejc Krivec 12
6. Anej Rudolf 10
Miha Preksavec 10
8. Jaka Domjan 9
Maj Škoflek 9
Nik Hren 9
11. Luka Schöndorfer 8
12. Klemen Rahle 7
Nino Milić 7
14. Martin Hovnik 6
Luka Štravs 6
Adam Marcen 6
Jan Rajh 6
Domen Justinek 6
Domen Bajs 6
20. Črt Vuković 5

DELI NA