21. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT |  20.04.2019 ob 11.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Aluminij

Sodniki: Pernat Marko (glavni sodnik), Bratuša Alen (1. pomoč), Lovrec Leon (2. pomoč)
Delegat: Rižnar Stanislav
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
Z
Šampion 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 2 : 1 Brežice 1919
N
MB Tabor 2 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 0 Mura
P
A2S Celje 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Dravograd
Z
Aluminij 4 : 1 Miklavž
N
Kety Emmi Bistrica 1 : 1 Aluminij
P
Krško 5 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Šampion


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 13 1 1 11 6
Aluminij 13 11 1 1 54
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 6 1 0 5 3
Aluminij 6 5 0 1 25
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 7 0 1 6 3
Aluminij 7 6 1 0 29



Vse medsebojne tekme

18/19  8.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.10.2018, ob 16.00  Aluminij - Drava Ptuj 1:1  (1:1) 
17/18  21.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 15.04.2018, ob 11.00  Aluminij - Drava Ptuj 4:0  (3:0) 
17/18  8.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 23.09.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Aluminij 0:3  (0:1) 
16/17  17.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 19.03.2017, ob 11.00  Aluminij - Drava Ptuj 5:0  (3:0) 
16/17  4.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 31.08.2016, ob 17.00  Drava Ptuj - Aluminij 0:5  (0:1) 
15/16  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 28.05.2016, ob 11.00  - 0:4  (0:1) 
15/16  13.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.11.2015, ob 11.00  - 6:0  (2:0) 
14/15  19.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 04.04.2015, ob 13.30  - 0:6  (0:3) 
14/15  6.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 06.09.2014, ob 11.00  - 8:0  (4:0) 
13/14  23.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.04.2014, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
13/14  8.krog  Ptuj, Umetna trava, 14.09.2013, ob 11.00  - 0:5  (0:3) 
12/13  29.krog  Ptuj, Umetna trava, 08.06.2013, ob 11.00  - 3:2  (2:0) 
12/13  14.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 16.00  - 2:1  (1:0) 

21. krog
Dravograd  :  Kety Emmi Bistrica
Vipoll Veržej  :  Miklavž
Mura  :  Krško
Maribor  :  Brežice 1919
Rudar Velenje  :  Šampion
Drava Dakinda Ptuj  :  Aluminij
A2S Celje  :  MB Tabor

LESTVICA
1 A2S Celje 20 49
2 Maribor 20 49
3 Krško 20 46
4 Dravograd 20 40
5 Drava Dakinda Ptuj 20 32
6 Kety Emmi Bistrica 20 31
7 Mura 20 28
8 Aluminij 19 22
9 Rudar Velenje 20 20
10 MB Tabor 20 19
11 Brežice 1919 20 19
12 Vipoll Veržej 19 19
13 Šampion 20 15
14 Miklavž 20 6

STRELCI
1. Tom Kljun 26
2. Gašper Černe 20
3. Lan Lekše 16
4. Gregor Medle 13
5. Nejc Krivec 12
6. Anej Rudolf 10
Miha Preksavec 10
8. Jaka Domjan 9
Maj Škoflek 9
Nik Hren 9
11. Luka Schöndorfer 8
12. Klemen Rahle 7
Nino Milić 7
14. Martin Hovnik 6
Luka Štravs 6
Adam Marcen 6
Jan Rajh 6
Domen Justinek 6
Domen Bajs 6
20. Črt Vuković 5

DELI NA