21. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT |  20.04.2019 ob 11.00

Rudar Velenje

  :  

Šampion

Sodniki: Mitrovič Marko (glavni sodnik), Borovnik Miha (1. pomoč), Grošič Kenan (2. pomoč)
Delegat: Kukovič Božidar
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
P
Brežice 1919 7 : 1 Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 1 MB Tabor
P
Mura 1 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 2 A2S Celje
P
Maribor 4 : 0 Rudar Velenje
Šampion
P
Šampion 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Dravograd 4 : 0 Šampion
Z
Šampion 6 : 0 Vipoll Veržej
Z
Miklavž 0 : 2 Šampion
N
Šampion 1 : 1 Kety Emmi Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 27 8 4 15 31
Šampion 27 15 4 8 52
 
Stadion ob jezeru tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 13 2 3 8 11
Šampion 13 8 3 2 26
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 14 6 1 7 20
Šampion 14 7 1 6 26



Vse medsebojne tekme

18/19  8.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 29.09.2018, ob 13.00  Šampion - Rudar Velenje 1:2  (1:1) 
17/18  17.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 25.11.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Šampion 0:0  (0:0) 
17/18  4.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 30.08.2017, ob 17.00  Šampion - Rudar Velenje 6:1  (3:1) 
16/17  26.krog  Velenje, Umetna trava, 28.05.2017, ob 12.00  Rudar Velenje - Šampion 1:2  (0:2) 
16/17  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.11.2016, ob 11.00  Šampion - Rudar Velenje 3:0  (1:0) 
15/16  26.krog  Velenje, umetna trava, 29.05.2016, ob 18.00  - 2:3  (0:1) 
15/16  13.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 08.11.2015, ob 10.30  - 0:3  (0:1) 
14/15  15.krog  Velenje, umetna trava, 16.11.2014, ob 12.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  2.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 20.08.2014, ob 11.00  - 0:5  (0:1) 
13/14  21.krog  Celje, Olimp umetna trava, 05.04.2014, ob 11.00  - 2:3  (1:1) 
13/14  6.krog  Velenje, Umetna trava, 31.08.2013, ob 10.30  - 1:3  (0:1) 
12/13  22.krog  Celje, Olimp, umetna trava, 13.04.2013, ob 19.30  - 2:1  (1:1) 
12/13  7.krog  Velenje, Umetna trava, 08.09.2012, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
11/12  29.krog  Velenje, Umetna trava, 02.06.2012, ob 11.00  - 0:5  (0:1) 
11/12  14.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 06.11.2011, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
10/11  24.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 17.04.2011, ob 15.00  - 1:3  (1:2) 
10/11  9.krog  Velenje, Ob jezeru, 03.10.2010, ob 15.30  - 4:1  (2:0) 
09/10  23.krog  Celje, Igrišče Olimp, 17.04.2010, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  8.krog  Velenje, Umetna trava, 30.09.2009, ob 16.00  - 0:4  (0:1) 
08/09  18.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 14.03.2009, ob 16.30  - 1:1  (0:0) 
08/09  3.krog  Velenje, umetna trava, 23.08.2008, ob 18.00  - 2:1  (1:1) 
07/08  18.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 06.04.2008, ob 15.00  - 3:0  (1:0) 
07/08  5.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 08.09.2007, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
06/07  16.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 17.03.2007, ob 12.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  3.krog  Na igrišču v Žalcu, Na igrišču v Žalcu, 26.08.2006, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
05/06  24.krog  Velenje-umetna trava, 13.05.2006, ob 15.00  - 0:3  (0:2) 
05/06  11.krog  Igriš.ŠAMPION pri IV.OŠ Celje, 22.10.2005, ob 15.30  - 3:0  (3:0) 

21. krog
Dravograd  :  Kety Emmi Bistrica
Vipoll Veržej  :  Miklavž
Mura  :  Krško
Maribor  :  Brežice 1919
Rudar Velenje  :  Šampion
Drava Dakinda Ptuj  :  Aluminij
A2S Celje  :  MB Tabor

LESTVICA
1 A2S Celje 20 49
2 Maribor 20 49
3 Krško 20 46
4 Dravograd 20 40
5 Drava Dakinda Ptuj 20 32
6 Kety Emmi Bistrica 20 31
7 Mura 20 28
8 Aluminij 19 22
9 Rudar Velenje 20 20
10 MB Tabor 20 19
11 Brežice 1919 20 19
12 Vipoll Veržej 19 19
13 Šampion 20 15
14 Miklavž 20 6

STRELCI
1. Tom Kljun 26
2. Gašper Černe 20
3. Lan Lekše 16
4. Gregor Medle 13
5. Nejc Krivec 12
6. Anej Rudolf 10
Miha Preksavec 10
8. Jaka Domjan 9
Maj Škoflek 9
Nik Hren 9
11. Luka Schöndorfer 8
12. Klemen Rahle 7
Nino Milić 7
14. Martin Hovnik 6
Luka Štravs 6
Adam Marcen 6
Jan Rajh 6
Domen Justinek 6
Domen Bajs 6
20. Črt Vuković 5

DELI NA