20. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  13.04.2019 ob 16.00

Aluminij

  :  

Dravograd

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Krško 5 : 0 Aluminij
Z
Aluminij 1 : 0 Šampion
N
Brežice 1919 0 : 0 Aluminij
N
MB Tabor 0 : 0 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Mura
Dravograd
Z
Mura 0 : 1 Dravograd
P
Dravograd 1 : 2 A2S Celje
N
Maribor 0 : 0 Dravograd
N
Rudar Velenje 0 : 0 Dravograd
Z
Dravograd 4 : 1 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 33 14 6 13 62
Dravograd-Avto Grubelnik 33 13 6 14 45
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 9 2 5 40
Dravograd-Avto Grubelnik 16 5 2 9 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 5 4 8 22
Dravograd-Avto Grubelnik 17 8 4 5 29



Vse medsebojne tekme

18/19  7.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 22.09.2018, ob 11.00  Dravograd - Aluminij 0:0  (0:0) 
17/18  14.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 04.11.2017, ob 11.00  Koroška Dravograd - Aluminij 1:1  (0:0) 
17/18  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.08.2017, ob 11.00  Aluminij - Koroška Dravograd 8:0  (3:0) 
16/17  15.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 19.11.2016, ob 11.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Aluminij 0:4  (0:0) 
16/17  2.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 14.09.2016, ob 16.30  Aluminij - Dravograd-Avto Grubelnik 4:0  (3:0) 
15/16  20.krog  Dravograd-športni center, Umetna trava, 13.04.2016, ob 17.00  - 1:1  (0:1) 
15/16  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.09.2015, ob 11.00  - 8:0  (3:0) 
14/15  15.krog  Dravograd, ŠC Dravograd-umetna trava, 15.11.2014, ob 11.00  - 3:2  (2:0) 
14/15  2.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 20.08.2014, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
13/14  24.krog  Dravograd, ŠC Dravograd - umetna trava, 24.04.2014, ob 17.30  - 2:4  (1:2) 
13/14  9.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 21.09.2013, ob 11.00  - 2:0  (0:0) 
12/13  22.krog  Športni center Dravograd, umetna trava, 13.04.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:0) 
12/13  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.09.2012, ob 11.00  - 6:0  (3:0) 
11/12  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.11.2011, ob 11.00  - 1:0  (1:0) 
11/12  1.krog  Dravograd, Športni center, 18.08.2011, ob 18.00  - 0:4  (0:2) 
10/11  25.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 23.04.2011, ob 10.30  - 3:0  (1:0) 
10/11  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 09.10.2010, ob 10.00  - 1:1  (1:1) 
09/10  21.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER DRAVOGRAD, 03.04.2010, ob 14.00  - 0:2  (0:1) 
09/10  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 13.09.2009, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
08/09  22.krog  Dravograd, ŠPRTNI CENTER DRAVOGRAD, 11.04.2009, ob 11.00  - 4:0  (3:0) 
08/09  7.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 20.09.2008, ob 11.00  - 1:4  (1:0) 
07/08  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 05.04.2008, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
07/08  5.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 08.09.2007, ob 11.00  - 3:0  (0:0) 
06/07  20.krog  Dravograd, Dravograd - umetna trava, 14.04.2007, ob 11.00  - 1:1  (1:0) 
06/07  7.krog  Kidričevo, Kidričevo, 23.09.2006, ob 16.30  - 2:2  (2:1) 
05/06  15.krog  Dravograd - umetna trava, 19.11.2005, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  2.krog  Kidričevo, 20.08.2005, ob 18.00  - 3:0  (1:0) 
04/05  23.krog  Dravograd, 13.05.2005, ob 17.00  - 1:0  (0:0) 
04/05  10.krog  Kidričevo, 16.10.2004, ob 10.00  - 1:0  (0:0) 
03/04  18.krog  Dravograd, 10.04.2004, ob 11.00  - 4:0  (2:0) 
03/04  5.krog  Kidričevo, 07.09.2003, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
02/03  16.krog  Kidričevo, 15.03.2003, ob 15.00  - 3:0  (2:0) 
02/03  3.krog  Dravograd, 28.08.2002, ob 17.00  - 5:1  (4:0) 

20. krog
Krško  :  Miklavž
Kety Emmi Bistrica  :  Vipoll Veržej
Aluminij  :  Dravograd
Šampion  :  Drava Dakinda Ptuj
Brežice 1919  :  Rudar Velenje
MB Tabor  :  Maribor
Mura  :  A2S Celje

LESTVICA
1 A2S Celje 16 43
2 Maribor 16 43
3 Krško 16 40
4 Dravograd 16 30
5 Mura 16 25
6 Drava Dakinda Ptuj 16 22
7 Kety Emmi Bistrica 16 21
8 Vipoll Veržej 16 19
9 Aluminij 16 18
10 Rudar Velenje 16 17
11 MB Tabor 16 12
12 Brežice 1919 16 12
13 Šampion 16 9
14 Miklavž 16 6

STRELCI
1. Tom Kljun 22
2. Gašper Černe 18
3. Lan Lekše 15
4. Gregor Medle 13
5. Maj Škoflek 9
Anej Rudolf 9
7. Miha Preksavec 8
Nejc Krivec 8
9. Luka Schöndorfer 7
10. Jan Rajh 6
Adam Marcen 6
Nino Milić 6
13. Jaka Domjan 5
Luka Štravs 5
Vid Štefanec 5
Nik Hren 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
19. Valentin Bolcar 4
Jan Jurič 4

DELI NA