10. krog |  Miklavž na Dravskem polju, Igrišče Miklavž na Dravskem polju |  16.10.2018 ob 16.00

Miklavž

1 : 2

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik), Marin Tomaž (1. pomoč), Marković Aleksander (2. pomoč)
Delegat: Strelec Iztok
Št. gledalcev: 40
Miklavž
1 Jernej Horvat V
3 Alen Jovanović
5 Tim Očko
6 Anej Cvikl
8 Matic Koren
9 Luka Benotič K
11 Lan Rudolf
13 Nik Volmajer
18 Žan Rajh
20 Jure Franci
69 Staš Del Bianchi


Rezervni igralci
12 Nik Franci V
2 Tai Kolar
4 Aljoša Del Bianchi
7 Anej Kirbiš
10 Žiga Kasjak
14 Žan Nikić
17 Žiga Volovšek

Drava Dakinda Ptuj
1 Miha Petrovič V
3 Nejc Letnik
5 Bono Bezjak
6 Tjaž Sedič
8 Nik Žerjav
10 Jaka Domjan K
11 Nino Milić
14 Anej Jelovica
15 Sašo Lovrec
16 Tjan Kolednik
19 Leo Čeh


Rezervni igralci
12 Jan Petek V
4 Matija Bojnec
7 Niko Kosec
9 Sabur Ali
17 Jaka Glažar

Trener
Bojan Špehonja

Trener
Aleš Jurčec

Sodnik
Tim Kmetec

Zadetki
Jaka Domjan 0 : 1 16'
Tjaž Sedič 0 : 2 43'
Alen Jovanović 1 : 2 55'

Dogodki
Menjava Kasjak /  Rajh 24'
Menjava Bojnec /  Kolednik 36'
Menjava Ali /  Domjan 49'
Menjava Nikić /  Cvikl 50'
Menjava Kosec /  Letnik 59'
Menjava Glažar /  Jelovica 65'
Matic Koren 67'

10. krog
Šampion 0 : 4 A2S Celje
Aluminij 1 : 2 Maribor
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Rudar Velenje
Vipoll Veržej 0 : 2 Dravograd
Brežice 1919 0 : 1 Mura
Krško 6 : 0 MB Tabor
Miklavž 1 : 2 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 A2S Celje 26 67
2 Maribor 26 67
3 Dravograd 26 58
4 Krško 26 53
5 Drava Dakinda Ptuj 26 42
6 Mura 26 37
7 Kety Emmi Bistrica 26 34
8 Aluminij 26 31
9 Rudar Velenje 26 30
10 MB Tabor 26 28
11 Vipoll Veržej 26 24
12 Šampion 26 22
13 Brežice 1919 26 19
14 Miklavž 26 9

STRELCI
1. Tom Kljun 35
2. Gašper Černe 20
3. Nejc Krivec 19
4. Miha Preksavec 16
Lan Lekše 16
Anej Rudolf 16
7. Gregor Medle 13
8. Nik Hren 11
Jaka Domjan 11
10. Maj Škoflek 9
Nino Milić 9
Luka Schöndorfer 9
Rok Greif 9
14. Nik Krebs 8
Valentin Bolcar 8
16. Domen Justinek 7
Klemen Rahle 7
Martin Hovnik 7
Vid Pustinek 7
Marcos Tavares 7

DELI NA