8. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  30.09.2018 ob 11.00

Kety Emmi Bistrica

0 : 2

Dravograd

Sodniki: Pernat Marko (glavni sodnik), Maksimovič Laura (1. pomoč), Zagoršek Ljubo (2. pomoč)
Delegat: Strelec Iztok
Št. gledalcev: 80
Kety Emmi Bistrica
66 Lukas Tomažič V
42 Jan Potočnik
43 Nik Hren
45 Domen Justinek
46 Jakob Tramšek
48 Klemen Rahle K
50 Martin Štefanič
64 Gašper Podvršnik
75 Aljaž Gril
77 Luka Pučnik
81 Matevž Šega


Rezervni igralci
62 Rene Breznik V
10 Lanej Bakšič
47 Rene Vanček
73 Gal Štern
78 Gašper Cugmas

Dravograd
1 Nace Senica V
2 Nejc Izak
5 Martin Hovnik K
6 Gašper Gaberšek Rotovnik
7 Luka Schöndorfer
9 Nejc Krivec
10 Matic Turičnik
11 Nik Krebs
13 Damjan Vukolić
14 Jaka Krevh
17 Luka Hunjet


Rezervni igralci
12 Urban Jerčič V
3 Žan Fratar Peruš
4 Žak Fratar Peruš
8 Nal Lan Koren
15 Lun Grizold
18 Jan Lampret

Trener
Božo Ornik

Trener
Anže Pečnik

Sodnik
Marko Pernat

Zadetki
Martin Hovnik 0 : 1 35'
Luka Schöndorfer 0 : 2 40'

Dogodki
Matevž Šega 30'
Menjava Grizold /  Vukolić 36'
Jakob Tramšek 52'
Menjava Koren /  Grizold 65'
Menjava Bakšič /  Šega 68'
Menjava Štern /  Gril 68'
Menjava Fratar Peruš /  Schöndorfer 68'
Menjava Lampret /  Izak 68'

8. krog
Miklavž 0 : 2 Vipoll Veržej
Šampion 1 : 2 Rudar Velenje
Brežice 1919 1 : 0 Maribor
Kety Emmi Bistrica 0 : 2 Dravograd
Aluminij 1 : 1 Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor 0 : 1 A2S Celje
Krško 3 : 0 Mura

LESTVICA
1 A2S Celje 16 43
2 Maribor 16 43
3 Krško 16 40
4 Dravograd 16 30
5 Mura 16 25
6 Drava Dakinda Ptuj 16 22
7 Kety Emmi Bistrica 16 21
8 Vipoll Veržej 16 19
9 Aluminij 16 18
10 Rudar Velenje 16 17
11 MB Tabor 16 12
12 Brežice 1919 16 12
13 Šampion 16 9
14 Miklavž 16 6

STRELCI
1. Tom Kljun 22
2. Gašper Černe 18
3. Lan Lekše 15
4. Gregor Medle 13
5. Maj Škoflek 9
Anej Rudolf 9
7. Miha Preksavec 8
Nejc Krivec 8
9. Luka Schöndorfer 7
10. Jan Rajh 6
Adam Marcen 6
Nino Milić 6
13. Jaka Domjan 5
Luka Štravs 5
Vid Štefanec 5
Nik Hren 5
Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
19. Valentin Bolcar 4
Jan Jurič 4

DELI NA