2. krog |  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT |  21.08.2018 ob 17.00

Maribor

5 : 0

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik), Mušič Doroteja (1. pomoč), Ferčič Jani (2. pomoč)
Delegat: Brglez Violeta
Št. gledalcev: 70
Maribor
1 Jakob Vodan Jecelj V
3 Anže Bajec
6 Žan Grandošek
7 Miha Preksavec
8 Žiga Krušič
9 Marcos Tavares
10 Aleks Stojaković
11 Anej Rudolf
13 Luka Motaln
15 Klemen Mlakar
18 Matjaž Kamenšek Pahič K


Rezervni igralci
12 Jacques Tivadar V
2 Maj Lorbek
5 Rok Schaubach
14 Marko Čuček Bezjak
16 Matic Hasanagić
17 val Mihalič Rader
19 Enej Klampfer

Drava Dakinda Ptuj
1 Miha Petrovič V
3 Nejc Letnik
5 Bono Bezjak
6 Tjaž Sedič
7 Niko Kosec
8 Nik Žerjav
9 Jaka Domjan K
13 Nino Milić
14 Anej Jelovica
17 Jaka Glažar
19 Leo Čeh


Rezervni igralci
12 Jan Petek V
4 Matija Bojnec
16 Tjan Kolednik
18 Sabur Ali
20 Sašo Lovrec

Trener
Danijel Širec

Trener
Aleš Jurčec

Sodnik
Miha Kamplet

Zadetki
Anej Rudolf 1 : 0 8'
Klemen Mlakar 2 : 0 32'
Anej Rudolf 3 : 0 34'
Klemen Mlakar 4 : 0 42'
Miha Preksavec 5 : 0 58'

Dogodki
Menjava Bojnec /  Bezjak 36'
Menjava Lovrec /  Glažar 36'
Menjava Klampfer /  Krušič 38'
Menjava Hasanagić /  Motaln 49'
Menjava Mihalič Rader /  Grandošek 49'
Menjava Lorbek /  Mlakar 49'
Menjava Schaubach /  Stojaković 49'
Menjava Kolednik /  Čeh 50'
Enej Klampfer 53'
Menjava Ali /  Jelovica 59'
Menjava Petek /  Petrovič 59'

2. krog
Maribor 5 : 0 Drava Dakinda Ptuj
A2S Celje 6 : 2 Dravograd
Vipoll Veržej 2 : 0 Mura
Brežice 1919 1 : 1 Kety Emmi Bistrica
Šampion 1 : 4 Aluminij
MB Tabor 1 : 1 Miklavž
Krško 10 : 0 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 17 46
2 A2S Celje 17 43
3 Krško 17 40
4 Dravograd 17 33
5 Mura 17 25
6 Drava Dakinda Ptuj 17 25
7 Kety Emmi Bistrica 17 22
8 Rudar Velenje 17 20
9 Aluminij 17 19
10 Vipoll Veržej 17 19
11 Brežice 1919 17 15
12 MB Tabor 17 12
13 Šampion 17 12
14 Miklavž 17 6

STRELCI
1. Tom Kljun 23
2. Gašper Černe 18
3. Lan Lekše 15
4. Gregor Medle 13
5. Miha Preksavec 10
Anej Rudolf 10
7. Maj Škoflek 9
8. Luka Schöndorfer 8
Nejc Krivec 8
10. Jaka Domjan 7
11. Adam Marcen 6
Luka Štravs 6
Nino Milić 6
Nik Hren 6
Jan Rajh 6
16. Žan Buček 5
Klemen Mlakar 5
Vid Štefanec 5
19. Luka Benotič 4
Matjaž Kamenšek Pahič 4

DELI NA