1. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT |  25.08.2018 ob 11.00

ŽNK Radomlje

3 : 0

ŽNK Olimpija Ljubljana

Sodniki: Stevanović Dragan (glavni sodnik), Drobac Dejan (1. pomoč), Dević Aleksander (2. pomoč)
Delegat:
Št. gledalcev: 50
ŽNK Radomlje
1 Živa Galjot V
2 Nina Mele
3 Maša Černivšek
5 Tamara Bizilj
7 Kličić Ajda
8 Dora Belavič K
9 Pia Kočevar
11 Manca Suhoveršnik
14 Lucija Urankar
15 Špela Ručman
18 Karin Florjančič


Rezervne igralke
4 Nina Sofia Mc Quarrie
6 Tadeja Gerjol
10 Daša Dolenšek
16 Eva Tratar
19 Pia Pavlič

ŽNK Olimpija Ljubljana
12 Sara Pavlič V
4 Tia Ogrin
5 Klara Pejanović
6 Daša Krajnc K
7 Sara Delić
8 Kristina Grujić
9 Tijana Bektašević
10 Zala Kučič
11 Nika Bohinc
16 Erisa Šabanaj
18 Gaia Klara Mihalinec


Rezervne igralke
1 Marija Marinkovska Andev V
17 NIka Đura
22 Tia Sarnavsky

Trener
Katarina Jagarinec

Trener
Miroslav Jović

Sodnik
Dragan Stevanović

Zadetki
Manca Suhoveršnik 1 : 0 41'
Tadeja Gerjol 2 : 0 72'
Manca Suhoveršnik 3 : 0 79'

Dogodki
Sara Delić 35'
Menjava Pavlič /  Bizilj 41'
Menjava Dolenšek /  Florjančič 41'
Menjava Tratar /  Ručman 41'
Menjava Mc Quarrie /  Ajda 51'
Menjava Gerjol /  Belavič 62'
Menjava Sarnavsky /  Bektašević 63'
Menjava Đura /  Ogrin 80'

1. krog
ŽNK Radomlje 3 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK Cerklje 3 : 2 ŽNK Bar Ranca Ptuj
ŽNK Telemach GMT Beltinci 0 : 2 ŽNK Maribor
Trebnje Brežice 0 : 9 ŽNK Krim Rolljet

LESTVICA
1 ŽNK Maribor 14 42
2 ŽNK Telemach GMT Beltinci 15 35
3 ŽNK Krim Rolljet 14 28
4 ŽNK Radomlje 14 22
5 ŽNK Cerklje 14 15
6 ŽNK Bar Ranca Ptuj 13 14
7 Primorje Ajdovščina 13 13
8 ŽNK Olimpija Ljubljana 15 7
9 Trebnje Brežice 8 0

STRELCI
1. Nina Kajzba 29
2. Noelle Vilčnik 26
3. Kim Juršnik 22
4. Albina Čizmazija 19
5. Gaja Bizjak 12
6. Selma Šabotić 10
Manca Suhoveršnik 10
Hana Feratović 10
9. Mirjam Kastelec 9
10. Patricija Ham 8
Tajda Tušek 8
12. Ema Horvat 6
Nika Trdan 6
Anja Eferl 6
Taja Lončarič 6
Karin Florjančič 6
17. Špela Ručman 5
Nuša Štumberger 5
Lea Galjot 5
Marcela Kos 5

DELI NA