4. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  16.09.2018 ob 11.00

ŽNK Moje-lece.si Radomlje

2 : 4

ŽNK Telemach GMT Beltinci

Sodniki: Žnidaršič Žiga (glavni sodnik), Ovnik Mihael (1. pomoč), Pahulje Erazem (2. pomoč)
Delegat: Stenovec Darko
Št. gledalcev: 100
ŽNK Moje-lece.si Radomlje
12 Nika Šapek V
3 Monika Boh
4 Lara Klopčič
8 Izabela Križaj
9 Albina Butković
10 Zala Kuštrin
13 Sara Adam
14 Katarina Gadnik
17 Karmen Ulbin K
20 Eva Vodušek
23 Kaltrina Shaqiri


Rezervne igralke
5 Nika Udovič
7 Staša Čagran
11 Kaja Bratina
18 Katarina Jagarinec

ŽNK Telemach GMT Beltinci
1 Zala Meršnik V
3 Sara Agrež
6 Kaja Korošec
7 Špela Kolbl
9 Tjaša Nemec
11 Luana Zajmi
13 Špela Rozmarič
17 Anja Prša K
18 Tjaša Tibaut
20 Eva Potočnik
24 Sara Makovec


Rezervne igralke
5 Ines Sok
10 Neli Hofman
16 Nika Nemec
21 Špela Pernek
23 Vita Šiftar

Trener
Gregor Mohar

Trener
Nuša Ladinek

Sodnik
Žiga Žnidaršič

Zadetki
Tjaša Tibaut 0 : 1 6'
Anja Prša (11m) 0 : 2 13'
Špela Kolbl 0 : 3 24'
Špela Kolbl 0 : 4 50'
Eva Vodušek 1 : 4 60'
Lara Klopčič (11m) 2 : 4 80'

Dogodki
Menjava Čagran /  Shaqiri 25'
Lara Klopčič 29'
Anja Prša 34'
Menjava Hofman /  Tibaut 54'
Menjava Šiftar /  Potočnik 67'
Menjava Udovič /  Adam 67'
Eva Vodušek 72'
Sara Makovec 74'
Katarina Gadnik 86'

4. krog
ŽNK Cerklje 0 : 4 ŽNK Olimpija Ljubljana
ŽNK Moje-lece.si Radomlje 2 : 4 ŽNK Telemach GMT Beltinci
ŽNK Ankaran Obala 1 : 3 ŽNK Maribor
Ajdovščina 0 : 7 ŽNK Krim Rolljet

LESTVICA
1 ŽNK Telemach GMT Beltinci 21 63
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 21 49
3 ŽNK Maribor 21 34
4 ŽNK Moje-lece.si Radomlje 20 33
5 ŽNK Krim Rolljet 20 32
6 ŽNK Cerklje 21 20
7 ŽNK Ankaran Obala 20 7
8 Ajdovščina 20 3

STRELCI
1. Špela Kolbl 46
2. Ana Milović 35
3. Manja Rogan 29
4. Tjaša Tibaut 23
5. Adrijana Mori 19
6. Zala Kuštrin 17
Anja Prša 17
8. Nika Babnik 16
9. Sara Makovec 14
10. Eva Potočnik 13
Simona Jelovšek 13
12. Luana Zajmi 10
Nika Pintarič 10
Kim Juršnik 10
15. Nika Koprivnikar 9
16. Evelina Kos 8
Neža Bizjak 8
Ines Krajnc 8
Katja Turk 8
Manca Smolnikar 8

DELI NA