5. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  08.09.2018 ob 16.30

Aluminij

2 : 0

Interblock

Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Lahovič Marcel (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč)
Delegat: Panikvar Benjamin
Št. gledalcev: 50
Aluminij
33 Tibor Banić V
2 Luka Brzin
3 Jure Pohleven
7 Luka Mesarič
8 Marcel Pušnik
10 Rok Ferčič
11 Filip Jauk
14 Martin Šteharnik
15 Matija Fekonja
18 Simon Rogina K
19 Jan Ljubec


Rezervni igralci
1 Rene Artič V
4 Semin Mrkaljević
5 Gašper Fekonja
6 Aleks Tašner
9 Jan Ziko Zajko
17 David Franci
20 Domen Bevk

Interblock
12 Izidor Krošelj V
2 Elvis Delić
3 Luka Pajnkihar K
4 Jan Zalar
5 Luka Malić
6 Nik Medica
7 Liam Jeneš
9 Darko Djukanović
10 Jan Kozlevčar
15 Niko Maksimović
21 Nikola Stanišić


Rezervni igralci
1 Natan Pertot
11 Kristian Dakič
13 Jan Ambrož
17 Suad Pehlić
19 Jernej Praznik Špeh
20 Tim Terček

Trener
Bojan Flis

Trener
Darin Vitanc

Sodnik
Nejc Gergič

Zadetki
Filip Jauk 1 : 0 18'
Jan Ziko Zajko 2 : 0 74'

Dogodki
Luka Pajnkihar 33'
Menjava Dakič /  Zalar 46'
Menjava Pehlić /  Medica 46'
Menjava Terček /  Jeneš 46'
Luka Malić 52'
Menjava Zajko /  Jauk 67'
Menjava Ambrož /  Maksimović 68'
Menjava Franci /  Brzin 70'
Menjava Praznik Špeh /  Djukanović 75'
Menjava Bevk /  Pohleven 75'
Menjava Fekonja /  Pušnik 80'
Menjava Mrkaljević /  Ferčič 87'

5. krog
Kalcer Radomlje 1 : 1 Triglav Kranj
Aluminij 2 : 0 Interblock
Mura 0 : 1 Gorica
Olimpija Ljubljana 1 : 3 Maribor
VOC Celje 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Ilirija Extra-Lux 2 : 3 Bravo Publikum
Krško 1 : 4 Domžale

LESTVICA
1 Domžale 15 36
2 Olimpija Ljubljana 15 30
3 Maribor 15 30
4 Aluminij 15 29
5 Bravo Publikum 15 25
6 Krško 15 25
7 VOC Celje 15 24
8 Gorica 15 23
9 Ilirija Extra-Lux 15 16
10 Mura 15 15
11 Triglav Kranj 15 14
12 Kalcer Radomlje 15 12
13 Drava Dakinda Ptuj 15 10
14 Interblock 15 2

STRELCI
1. Aljoša Matko 14
2. Oliver Kregar 11
3. Dario Kolobarić 9
Filip Jauk 9
5. Izidor Erazem Kamšek 8
Edison Destani 8
7. Anže Kosi 7
Angel Stratorski 7
Rok Jakomin 7
Nino Žugelj 7
Haris Kadrić 7
Gal Kurež 7
13. Rok Ferčič 6
Andraž Einsiedler 6
Filip Perčić 6
16. Tadej Pirtovšek 5
Timotej Rešetič 5
18. Simon Rogina 4
Luka Lovenjak 4
Luka Mesarič 4

DELI NA