10. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  06.10.2018 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

Rogaška

1 : 1

Roltek Dob

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Topolnik Gorazd (1. pomoč), Kranjc Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Grabar Boris
Št. gledalcev: 180
Rogaška
1 Filip Lojen V
4 Denis Šmigoc
5 Goran Čuček
6 Tilen Ahec
7 Tadej Stiplošek
8 Emil Hustić
10 Ivan Firer
11 Alen Neskič
13 Marko Žerak
14 Aleš Grošič K
16 Siniša Antonić


Rezervni igralci
23 Andraž Kobilšek V
2 Aleksander Močić
17 Tim Golob
18 Urban Jančič
20 Uroš Krivec
21 Matija Biruš
22 Rok Romih

Roltek Dob
13 Matic Čretnik V
5 Luka Guček
8 Albert Račić
9 Gaber Petric
14 Gašper Hrovat
17 Klemen Kunstelj K
19 Denis Petrovič
20 Rok Bergant
22 Andraž Žinič
23 Lovro Vrandečič
29 Tibor Gorenc Stankovič


Rezervni igralci
12 Tadej Avsec V
2 Žiga Avbelj
7 Armin Pašić
10 Matic Mlakar
11 Nejc Levec
24 Matic Funtek
58 Jakob Lužar

Trener
Ibrahim Neskić

Trener
Nenad Toševski

Sodnik
Miran Bukovec

Zadetki
Alen Neskič 1 : 0 14'
Luka Guček 1 : 1 83'

Dogodki
Lovro Vrandečič 17'
Marko Žerak 20'
Menjava Levec /  Petrovič 28'
Menjava Golob /  Žerak 43'
Menjava Mlakar /  Bergant 46'
Menjava Krivec /  Hustić 46'
Albert Račić 46'
Menjava Romih /  Grošič 70'
Menjava Pašić /  Petric 74'
Uroš Krivec 79'
Tim Golob 90'

10. krog
Rogaška 1 : 1 Roltek Dob
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Brda
Ankaran Hrvatini 1 : 0 Jadran Dekani
Fužinar Vzajemci 4 : 2 Ilirija 1911
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Krka
Vitanest Bilje 2 : 2 Nafta 1903
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 0 Beltinci
AŠK Bravo 1 : 2 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Kehinde Mathias Oyewusi 12
Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Žan Medved 10
Dohyun Kim 10
Miha Kostanjšek 10
Matej Potokar 10
Denis Petrovič 10
15. Alen Neskič 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
Vedran Vinko 9
Alen Ploj 9
20. Mitja Križan 8

DELI NA