10. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  06.10.2018 ob 15.30

Drava Dakinda Ptuj

1 : 2

Brda

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Krajnc Robert
Št. gledalcev: 150
Drava Dakinda Ptuj
1 Aleksander Šeliga V
5 Denis Vezjak
6 Matevž Kukovec
8 Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo
9 Jon Šporn
10 Nastja Čeh K
11 Jaka Bizjak
14 Luka Petek
18 Rok Pirtovšek
23 Mitja Rešek
44 Tin Martić


Rezervni igralci
32 Žan Hrastnik V
7 Andraž Kolar
16 Anej Kolar
25 Simon Abutu Oduh
27 Timotej Mate
87 Luka Lovenjak
88 Duje Filipović

Brda
12 Matija Radikon V
5 Matija Kompara
9 Sacha Varga
10 Matic Marcius
13 Denis Jazbar K
17 Jakob Kodermac
18 Darius Daniel Jalinous
19 Maxi Leon Žižek
20 Anže Kuraj
21 Jure Bužinel
22 Rembert Jusus Escobar Ruiz


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
7 Jan Štrukelj
11 Alen Pavić
14 Črt Jevšnik
16 Franci Perko
24 Žan Florjanc

Trener
Nikola Jaroš

Trener

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 1 : 0 10'
Matija Kompara 1 : 1 67'
Matic Marcius 1 : 2 71'

Dogodki
Menjava Florjanc /  Kodermac 38'
Tin Martić 47'
Menjava Kolar /  Vezjak 57'
Menjava Štrukelj /  Bužinel 67'
Rok Pirtovšek 70'
Luka Petek 74'
Menjava Pavić /  Varga 77'
Menjava Filipović /  Kukovec 81'
Mitja Rešek 83'
Matija Radikon 90'

10. krog
Rogaška 1 : 1 Roltek Dob
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Brda
Ankaran Hrvatini 1 : 0 Jadran Dekani
Fužinar Vzajemci 4 : 2 Ilirija 1911
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Krka
Vitanest Bilje 2 : 2 Nafta 1903
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 0 Beltinci
AŠK Bravo 1 : 2 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Kehinde Mathias Oyewusi 12
Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Žan Medved 10
Dohyun Kim 10
Miha Kostanjšek 10
Matej Potokar 10
Denis Petrovič 10
15. Alen Neskič 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
Vedran Vinko 9
Alen Ploj 9
20. Mitja Križan 8

DELI NA