2. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  12.08.2018 ob 17.30

Brda

1 : 1

Roltek Dob

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Brezovar Nejc (2. pomoč)
Delegat: Tomšič Roman
Št. gledalcev: 100
Brda
12 Matija Radikon V
4 Vuk Kostić
5 Matija Kompara
7 Jan Štrukelj
8 Jani Rijavec
9 Sacha Varga K
10 Matic Marcius
13 Denis Jazbar
18 Leon Kodermac
19 Maxi Leon Žižek
24 Žan Florjanc


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
2 Grega Debenjak
14 Črt Jevšnik
16 Franci Perko
20 Anže Kuraj
21 Jure Bužinel
22 Boštjan Klepac

Roltek Dob
13 Matic Čretnik V
6 Dino Suljević
8 Albert Račić
9 Gaber Petric
10 Matic Mlakar
11 Nejc Levec
14 Gašper Hrovat
17 Klemen Kunstelj K
18 Luka Guček
22 Andraž Žinič
23 Lovro Vrandečič


Rezervni igralci
12 Tadej Avsec V
2 Žiga Avbelj
7 Armin Pašić
16 Denis Petrovič
20 Rok Bergant
24 Emir Velić
27 Ivica Perić

Trener

Trener
Nenad Toševski

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Jan Štrukelj 1 : 0 19'
Luka Guček 1 : 1 47'

Dogodki
Gaber Petric 44'
Jani Rijavec 45'
Menjava Kuraj /  Rijavec 46'
Menjava Petrovič /  Petric 60'
Gašper Hrovat 61'
Menjava Debenjak /  Štrukelj 62'
Menjava Pašić /  Suljević 71'
Menjava Perko /  Kostić 73'
Klemen Kunstelj 80'
Žan Florjanc 80'
Matej Mavrič 81'
Sacha Varga 81'
Menjava Avbelj /  Levec 89'
Matic Mlakar 90'

2. krog
Kalcer Radomlje 1 : 1 Krka
Jadran Dekani 1 : 2 Nafta 1903
Drava Dakinda Ptuj 3 : 0 Vitanest Bilje
Ankaran Hrvatini 3 : 1 Brežice Terme Čatež
AŠK Bravo 4 : 0 Fužinar Vzajemci
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 0 Ilirija 1911
Brda 1 : 1 Roltek Dob
Beltinci 1 : 2 Rogaška

LESTVICA
1 AŠK Bravo 23 51
2 CherryBox24 Tabor Sežana 23 49
3 Kalcer Radomlje 23 43
4 Krka 23 38
5 Roltek Dob 23 37
6 Nafta 1903 23 36
7 Drava Dakinda Ptuj 23 34
8 Fužinar Vzajemci 23 34
9 Beltinci 23 28
10 Rogaška 23 26
11 Ankaran Hrvatini 23 24
12 Brda 23 23
13 Jadran Dekani 23 23
14 Ilirija 1911 23 22
15 Vitanest Bilje 23 22
16 Brežice Terme Čatež 23 18

STRELCI
1. Anel Hajrić 26
2. Papa Ibou Kebe 19
3. Mustafa Nukić 14
4. Jaka Bizjak 13
5. Žan Nikolić 11
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
7. Miha Kostanjšek 10
Luka Cerar 10
Žan Medved 10
10. Matic Marcius 9
11. Vedran Vinko 8
Denis Petrovič 8
13. Jernej Trstenjak 7
Nejc Doplihar 7
Nermin Haljeta 7
Matej Potokar 7
Leon Sever 7
Gaber Petric 7
Sacha Varga 7
20. Dohyun Kim 6

DELI NA