19. krog |  Celje, OLIMP - UMETNA TRAVA |  08.03.2009 ob 13.00

MIK CM Celje

2 : 2

Simer šampion

Sodniki: Macedoni Luka (glavni sodnik), Zupančič Primož (1. pomoč), Guček Gregor (2. pomoč)
Delegat: Jovanović Slobodan
Št. gledalcev: 300
MIK CM Celje
1 Jasmin Dizdarević V
2 David Bezovnik
3 Liridon Fazliu
4 Tadej Gaber K
5 Žan Bukšek
6 Žan Kolar
7 Ermin Ibrahimovič
8 Aleksander Malis
9 Črtomir Čolak
10 Iztok Močivnik
11 Elvis Bratanović


Rezervni igralci
12 Peter Jesenek V
13 Miha Likovič
14 Marko Padarič
15 Benjamin Verbič
16 Denis Klinar
17 Jan Pasarič

Simer šampion
1 Bruno Felicijan V
2 Gregor Zamernik
4 Primož Hren
6 Rok Ošep K
8 Nejc Koštomaj
10 Žan Horvat
11 Alen Vidmar
15 Nejc Perko
17 Arman Ramić
21 Tadej Kotnik
22 Rok Baskera


Rezervni igralci
12 Miha Borovnik V
13 Matija Čonč
14 Blaž Brečko
16 Domen Janžič
18 Žiga Hus
19 Gregor Šergan
20 Karlo Gračner

Trener
DRAGAN KOVAČEVIČ

Trener
BOJAN ARČAN

Sodnik
Luka Macedoni

Zadetki
Tadej Kotnik 0:1 46'
Elvis Bratanović 1:1 48'
Iztok Močivnik 2:1 52'
Tadej Kotnik 2:2 71'

Dogodki
brezobzirna igra Primož Hren 8'
brezobzirna igra Aleksander Malis 10'
ugovarjanje, protestiranje Žan Horvat 22'
brezobzirna igra Nejc Perko 28'
ugovarjanje, protestiranje Iztok Močivnik 37'
brezobzirna igra Žan Bukšek 47'
Menjava Brečko /  Ramić 55'
Menjava Čonč /  Koštomaj 62'
Menjava Verbič /  Malis 64'
Menjava Klinar /  Močivnik 64'
Menjava Likovič /  Gaber 70'
Menjava Gračner /  Zamernik 70'
ugovarjanje, protestiranje Jasmin Dizdarević 70'
slačenje dresa Tadej Kotnik 71'
Menjava Šergan /  Kotnik 73'
Menjava Padarič /  Ibrahimovič 74'
Menjava Pasarič /  Bezovnik 75'

19. krog
Krka 0 : 3 Interblock
Mura 05 2 : 0 Hit Gorica
NŠ Poli Drava 2 : 0 Bilje-Primorje
Domžale 4 : 0 ND Slovan
Aluminij 0 : 0 NŠ Dravograd
Rudar Velenje 1 : 1 NŠ NK Maribor
MIK CM Celje 2 : 2 Simer šampion
NOGA Triglav 2 : 0 FC Luka Koper

LESTVICA
1 NŠ NK Maribor 30 68
2 Domžale 30 59
3 FC Luka Koper 30 54
4 Interblock 30 54
5 MIK CM Celje 30 52
6 Hit Gorica 30 50
7 Mura 05 30 50
8 Aluminij 30 46
9 Simer šampion 30 44
10 Rudar Velenje 30 42
11 NŠ Poli Drava 30 37
12 ND Slovan 30 36
13 NOGA Triglav 30 24
14 Krka 30 22
15 Bilje-Primorje 30 16
16 NŠ Dravograd 30 13

STRELCI
1. Elvis Bratanović 20
2. Liridon Osmanaj 18
Iztok Močivnik 18
4. Denis Čirić 17
Emir Ljubijankić 17
6. Amir Dervišević 16
7. Armin Ajdinović 15
8. Jure Matjašič 14
9. Rok Sirk 13
10. Žan Horvat 12
11. Nejc Praprotnik 11
Luka Tomić 11
Adis Lizalović 11
Dino Stančič 11
15. Andraž Žurej 10
Matej Palčič 10
Tadej Kotnik 10
Filip Valenčič 10
19. Mitja Koder 9
20. Matic Črnic 8

DELI NA