9. krog |  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer |  11.12.2021 ob 14.00

KMN Meteorplast Šic bar

5 : 1

NK Ribnica


Sodniki: Hozyan Uroš , Mušič Doroteja
Delegat: Novak Jožef
Št. gledalcev: 25

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

KMN Meteorplast Šic bar
Z
KMN Meteorplast Šic bar 10 : 3 Futsal klub Dobrepolje
P
Futsal klub Dobrepolje 6 : 3 KMN Meteorplast Šic bar
P
KMN Meteorplast Šic bar 3 : 5 NK Ribnica
P
NK Ribnica 2 : 0 KMN Meteorplast Šic bar
Z
KMN Benedikt Sveta Trojica 1 : 6 KMN Meteorplast Šic bar
NK Ribnica
N
KMN Benedikt Sveta Trojica 1 : 1 NK Ribnica
Z
NK Ribnica 3 : 1 KMN Benedikt Sveta Trojica
Z
KMN Meteorplast Šic bar 3 : 5 NK Ribnica
Z
NK Ribnica 2 : 0 KMN Meteorplast Šic bar
Z
NK Ribnica 7 : 2 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 4 2 0 2 11
NK Ribnica A 4 2 0 2 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 2 1 0 1 8
NK Ribnica A 2 1 0 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KMN Meteorplast 2 1 0 1 3
NK Ribnica A 2 1 0 1 2



Vse medsebojne tekme

21/22  16.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 12.03.2022, ob 18.30  KMN Meteorplast Šic bar - NK Ribnica 3:5  (0:2) 
21/22  15.krog  Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 25.02.2022, ob 19.30  NK Ribnica - KMN Meteorplast Šic bar 2:0  (0:0) 
21/22  9.krog  Ljutomer, ŠD Osnovna šola Ivan Cankar, Ljutomer, 11.12.2021, ob 14.00  KMN Meteorplast Šic bar - NK Ribnica 5:1  (1:0) 
21/22  2.krog  Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 13.10.2021, ob 17.30  NK Ribnica - KMN Meteorplast Šic bar 0:3  (0:2) 

9. krog
KMN Meteorplast Šic bar 5 : 1 NK Ribnica
KMN Benedikt Sveta Trojica 4 : 6 Futsal klub Dobrepolje
KMN Bronx Škofije 3 : 1 ŠD Extrem
*Futsal Olimpija 7 : 6 NK Duplek

LESTVICA
1 KMN Meteorplast Šic bar 14 39
2 Futsal klub Dobrepolje 14 32
3 KMN Benedikt Sveta Trojica 14 26
4 NK Ribnica 14 25
5 ŠD Extrem 14 14
6 KMN Bronx Škofije 14 13
7 *Futsal Olimpija 14 12
8 NK Duplek 14 3

STRELCI
1. Alen Jambriško 31
2. Luka Grm 30
3. Ažbe Gradišar 21
4. Filip Jodl 16
5. Niko Zamuda 15
6. Žan Sinanović 13
Klemen Senekovič 13
8. Lan Pahović 12
Erik Fink 12
10. Klemen Marolt 11
Mihael Čop 11
Luka Perko 11
13. Žiga Zemljič 10
Jakob Čampa 10
Naj Plavšič Vajde 10
16. Emil Šinkovec 9
Nejc Letnik 9
18. Vitja Čuk 8
David Nose 8
Gašper Tomašič 8

DELI NA