2. krog |  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje |  16.10.2021 ob 17.00

Futsal klub Dobrepolje

5 : 5

KMN Benedikt Sveta Trojica


Sodniki: Zalokar Jan , Duranović Mirzet
Delegat: Gliha Bojan
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Dobrepolje 12 : 1 Futsal Olimpija
Z
Futsal klub Dobrepolje 16 : 4 NK Duplek
Z
NK Ribnica 2 : 8 Futsal klub Dobrepolje
Z
ŠD Extrem 2 : 3 Futsal klub Dobrepolje
Z
Futsal klub Dobrepolje 7 : 4 KMN Meteorplast Šic bar
KMN Benedikt Sveta Trojica
Z
ŠD Extrem 2 : 4 KMN Benedikt Sveta Trojica
P
KMN Meteorplast Šic bar 3 : 2 KMN Benedikt Sveta Trojica
Z
KMN Benedikt Sveta Trojica 3 : 0 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Benedikt Sveta Trojica 7 : 3 NK Ribnica
Z
Futsal Olimpija 2 : 4 KMN Benedikt Sveta Trojica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 2 1 1 0 9
KMN Benedikt 2 0 1 1 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 1 0 1 0 5
KMN Benedikt 1 0 1 0 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Dobrepolje 1 1 0 0 4
KMN Benedikt 1 0 0 1 2



Vse medsebojne tekme

21/22  2.krog  Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 16.10.2021, ob 17.00  Futsal klub Dobrepolje - KMN Benedikt Sveta Trojica 5:5  (4:2) 
20/21  3.krog  Benedikt, Športna dvorana Benedikt, 04.05.2021, ob 18.00  KMN Benedikt - Sv. Trojica - Futsal klub Dobrepolje 2:4  (1:2) 

2. krog
NK Ribnica 0 : 3 KMN Meteorplast Šic bar
NK Duplek 6 : 8 Futsal Olimpija
ŠD Extrem 5 : 5 KMN Bronx Škofije
Futsal klub Dobrepolje 5 : 5 KMN Benedikt Sveta Trojica

LESTVICA
1 Futsal klub Dobrepolje 8 19
2 KMN Meteorplast Šic bar 7 18
3 KMN Benedikt Sveta Trojica 8 17
4 NK Ribnica 8 12
5 KMN Bronx Škofije 8 10
6 ŠD Extrem 8 8
7 Futsal Olimpija 8 6
8 NK Duplek 7 0

STRELCI
1. Luka Grm 13
2. Ažbe Gradišar 10
3. Žan Sinanović 9
Filip Jodl 9
Klemen Senekovič 9
Niko Zamuda 9
Mihael Čop 9
8. Lan Pahović 8
Jaka Janež 8
10. Naj Plavšič Vajde 7
Klemen Marolt 7
Alen Jambriško 7
13. Žiga Zemljič 6
Vitja Čuk 6
15. David Nose 5
Nace Božič 5
Alen Peinkiher 5
Tinjan Blatnik 5
19. Jure Benčina Grgurič 4
Vid Škerget 4

DELI NA