2. krog |  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika |  04.10.2020 ob 17.00

Siliko Fortrade

6 : 1

ŠD Extrem


Sodniki: Barkovič Jože , Koritnik Matjaž
Delegat: Zalokar Pavel
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Siliko Fortrade
P
Siliko Fortrade 4 : 6 KMN Bronx Škofije
Z
KMN Bronx Škofije 2 : 7 Siliko Fortrade
Z
Siliko Fortrade 6 : 2 KMN Meteorplast
N
KMN Meteorplast 3 : 3 Siliko Fortrade
Z
Siliko Fortrade 9 : 2 KMN Tomaž
ŠD Extrem
P
KMN Meteorplast 6 : 2 ŠD Extrem
P
ŠD Extrem 2 : 3 KMN Meteorplast
Z
Futsal klub Dobrepolje 4 : 9 ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 5 : 0 KMN Oplast Kobarid
P
ŠD Extrem 2 : 3 KMN Bronx Škofije


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Siliko 2 1 0 1 11
ŠD Extreme 2 1 0 1 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Siliko 2 1 0 1 11
ŠD Extreme 2 1 0 1 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
FK Siliko 0 0 0 0 0
ŠD Extreme 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

21/22  4.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 17.10.2021, ob 16.00  Siliko Fortrade - ŠD Extrem 5:6  (2:3) 
20/21  2.krog  Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 04.10.2020, ob 17.00  Siliko Fortrade - ŠD Extrem 6:1  (3:0) 

2. krog
ŠD Mlinše 5 : 2 Senčila Senica Oplotnica
KMN Meteorplast 18 : 2 KMN Tomaž
Futsal klub Trzin 21 : 0 KMN Sevnica
FK Dobovec 6 : 11 FC Litija
KMN Bronx Škofije 4 : 1 Futsal klub Dobrepolje
FC Hiša daril Ptuj 4 : 10 KMN Oplast Kobarid
Siliko Fortrade 6 : 1 ŠD Extrem

LESTVICA
1 Siliko Fortrade 13 37
2 FC Litija 13 34
3 KMN Meteorplast 13 31
4 KMN Bronx Škofije 13 31
5 ŠD Extrem 13 24
6 Futsal klub Dobrepolje 13 21
7 ŠD Mlinše 13 19
8 Senčila Senica Oplotnica 13 15
9 FC Hiša daril Ptuj 13 12
10 KMN Sevnica 13 12
11 Futsal klub Trzin 13 11
12 FK Dobovec 13 9
13 KMN Tomaž 13 6
14 KMN Oplast Kobarid 13 4

STRELCI
1. Marko Bjelčević 32
2. Aljaž Goznik 29
3. Aleksander Stanić 27
4. Patrick Osredkar 24
5. Nejc Albreht 22
6. Alen Ruis 20
7. Aleksander Špegelj 19
8. Vid Kos 18
9. Timotej Debeljak 17
Miha Car 17
Tobija Kavčič 17
12. Gašper Trdin 16
Nik Okorn 16
14. Davor Stanišič 15
Žiga Kneževič Mrak 15
Žan Janež 15
17. Rene Vidovič 14
Leon Bajc 14
Mike Gosnik 14
Adrijan Trstenjak 14

DELI NA