1. krog |  Sodražica, Športna dvorana Sodražica |  20.09.2020 ob 17.00

ŠD Extrem

11 : 0

FC Hiša daril Ptuj


Sodniki: Maksimović Igor , Zalokar Jan
Delegat: Vetrih Vlado
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŠD Extrem
P
KMN Meteorplast 6 : 2 ŠD Extrem
P
ŠD Extrem 2 : 3 KMN Meteorplast
Z
Futsal klub Dobrepolje 4 : 9 ŠD Extrem
Z
ŠD Extrem 5 : 0 KMN Oplast Kobarid
P
ŠD Extrem 2 : 3 KMN Bronx Škofije
FC Hiša daril Ptuj
P
FC Hiša daril Ptuj 2 : 6 Senčila Senica Oplotnica
Z
KMN Tomaž 1 : 5 FC Hiša daril Ptuj
P
FC Hiša daril Ptuj 4 : 6 KMN Sevnica
P
FC Litija 18 : 4 FC Hiša daril Ptuj
Z
FC Hiša daril Ptuj 9 : 3 FK Dobovec


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 2 2 0 0 19
ŠD FK Ptuj 2 0 0 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 2 2 0 0 19
ŠD FK Ptuj 2 0 0 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Extreme 0 0 0 0 0
ŠD FK Ptuj 0 0 0 0 0



Vse medsebojne tekme

21/22  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 19.09.2021, ob 17.00  ŠD Extrem - FC Hiša daril Ptuj 8:3  (4:3) 
20/21  1.krog  Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 20.09.2020, ob 17.00  ŠD Extrem - FC Hiša daril Ptuj 11:0  (6:0) 

1. krog
FK Dobovec 0 : 9 KMN Bronx Škofije
KMN Sevnica 2 : 8 KMN Meteorplast
Senčila Senica Oplotnica 2 : 4 Siliko Fortrade
KMN Tomaž 1 : 11 ŠD Mlinše
ŠD Extrem 11 : 0 FC Hiša daril Ptuj
KMN Oplast Kobarid 2 : 7 Futsal klub Dobrepolje
FC Litija 11 : 4 Futsal klub Trzin

LESTVICA
1 Siliko Fortrade 13 37
2 FC Litija 13 34
3 KMN Meteorplast 13 31
4 KMN Bronx Škofije 13 31
5 ŠD Extrem 13 24
6 Futsal klub Dobrepolje 13 21
7 ŠD Mlinše 13 19
8 Senčila Senica Oplotnica 13 15
9 FC Hiša daril Ptuj 13 12
10 KMN Sevnica 13 12
11 Futsal klub Trzin 13 11
12 FK Dobovec 13 9
13 KMN Tomaž 13 6
14 KMN Oplast Kobarid 13 4

STRELCI
1. Marko Bjelčević 32
2. Aljaž Goznik 29
3. Aleksander Stanić 27
4. Patrick Osredkar 24
5. Nejc Albreht 22
6. Alen Ruis 20
7. Aleksander Špegelj 19
8. Vid Kos 18
9. Miha Car 17
Timotej Debeljak 17
Tobija Kavčič 17
12. Nik Okorn 16
Gašper Trdin 16
14. Žan Janež 15
Davor Stanišič 15
Žiga Kneževič Mrak 15
17. Rene Vidovič 14
Leon Bajc 14
Adrijan Trstenjak 14
Mike Gosnik 14

DELI NA