9. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT |  17.10.2021 ob 11.00

ŽNK Olimpija T.B.

4 : 9

Renče - Primorje


Sodniki: Majhen Matija (glavni sodnik), (1. pomoč), (2. pomoč)
Delegat:
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Olimpija T.B.
P
Renče - Primorje 8 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
P
ŽNK Olimpija T.B. 0 : 7 ŽNK Ledine
P
MB Tabor 2 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
P
ŽNK Olimpija T.B. 0 : 6 ŽNK Radlje
P
ŽNK Radomlje 7 : 2 ŽNK Olimpija T.B.
Renče - Primorje
Z
Renče - Primorje 8 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
P
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 2 : 1 Renče - Primorje
Z
ŽNK Žalec 0 : 4 Renče - Primorje
Z
Renče - Primorje 1 : 0 ŽNK Ledine
P
MB Tabor 3 : 1 Renče - Primorje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 2 0 0 2 4
Primorje 2 2 0 0 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 1 0 0 1 4
Primorje 1 1 0 0 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 1 0 0 1 0
Primorje 1 1 0 0 8



Vse medsebojne tekme

21/22  18.krog  Renče, Igrišče Renče, 22.05.2022, ob 17.00  Renče - Primorje - ŽNK Olimpija T.B. 8:0  (3:0) 
21/22  9.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 17.10.2021, ob 11.00  ŽNK Olimpija T.B. - Renče - Primorje 4:9  (2:3) 

9. krog
ŽNK Krim 2 : 2 MB Tabor
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 4 : 0 ŽNK Žalec
ŽNK Radomlje 3 : 0 ŽNK Radlje
ŽNK Olimpija T.B. 4 : 9 Renče - Primorje
ŽNK Cerklje 4 : 0 ŽNK Ledine

LESTVICA
1 ŽNK Radomlje 18 51
2 ŽNK Cerklje 18 45
3 ŽNK Radlje 18 31
4 Renče - Primorje 18 26
5 ŽNK Ledine 18 22
6 ŽNK Krim 18 22
7 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 18 21
8 MB Tabor 18 20
9 ŽNK Žalec 18 14
10 ŽNK Olimpija T.B. 18 8

STRELCI
1. Varja Špiler 23
2. Ana Marija Kršljin Stojič 18
Sara Vegelj 18
4. Taja Strgar 16
5. Špela Gerbec 14
6. Maja Madon 12
7. Kaja Prelovšek 10
Stela Babič 10
Ajda Zajc 10
10. Lana Kavaš 9
Angelika Rukav 9
Anja Lukežič 9
13. Taia Doles 8
Lana Šernek 8
Nami Tanjić 8
16. Alicija Brinovec 7
Ela Abram 7
Lana Lesjak 7
19. Maša Vegelj 6
Hana Serec 6

DELI NA