1. krog
|
ŽNK Cerklje |
4 : 0 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 7.maj 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
4 : 0 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 7.maj 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Primorje |
4 : 2 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 7.maj 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje |
4 : 2 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 7.maj 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Radomlje |
2 : 2 |
DNK Trbovlje |
Nedelja, 7.maj 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje |
2 : 2 |
DNK Trbovlje |
Nedelja, 7.maj 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
2. krog
|
DNK Trbovlje |
1 : 1 |
Primorje |
Nedelja, 14.maj 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
1 : 1 |
Primorje |
Nedelja, 14.maj 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
ŽNK Gažon |
1 : 1 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Nedelja, 14.maj 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
1 : 1 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Nedelja, 14.maj 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
ŽNK Mura Nona |
1 : 0 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 14.maj 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
1 : 0 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 14.maj 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Radlje |
0 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 14.maj 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
0 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 14.maj 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
MB Tabor |
3 : 0 |
Koper Obala |
Nedelja, 14.maj 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Več informacij |
MB Tabor |
3 : 0 |
Koper Obala |
Nedelja, 14.maj 2023 | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT
|
Krim |
0 : 3 |
ŽNK Žalec |
Četrtek, 25.maj 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Krim |
0 : 3 |
ŽNK Žalec |
Četrtek, 25.maj 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
3. krog
|
ŽNK Radomlje |
0 : 4 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 21.maj 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje |
0 : 4 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 21.maj 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 1 |
MB Tabor |
Nedelja, 21.maj 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
0 : 1 |
MB Tabor |
Nedelja, 21.maj 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
ŽNK Mura Nona |
2 : 5 |
Primorje |
Nedelja, 21.maj 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
2 : 5 |
Primorje |
Nedelja, 21.maj 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 2 |
Krim |
Nedelja, 21.maj 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
Več informacij |
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 2 |
Krim |
Nedelja, 21.maj 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
ŽNK Cerklje |
2 : 2 |
DNK Trbovlje |
Nedelja, 21.maj 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
2 : 2 |
DNK Trbovlje |
Nedelja, 21.maj 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Žalec |
1 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 21.maj 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
1 : 0 |
ŽNK Gažon |
Nedelja, 21.maj 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
4. krog
|
DNK Trbovlje |
5 : 2 |
ŽNK Radomlje |
Sreda, 10.maj 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
5 : 2 |
ŽNK Radomlje |
Sreda, 10.maj 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
ŽNK Mura Nona |
0 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Torek, 23.maj 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
0 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Torek, 23.maj 2023 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
ŽNK Radlje |
2 : 0 |
Primorje |
Sreda, 24.maj 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
2 : 0 |
Primorje |
Sreda, 24.maj 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
5. krog
|
ŽNK Cerklje |
1 : 1 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 28.maj 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
1 : 1 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 28.maj 2023 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Gažon |
1 : 1 |
MB Tabor |
Nedelja, 28.maj 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon |
1 : 1 |
MB Tabor |
Nedelja, 28.maj 2023 | Koper, Igrišče Gažon
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
1 : 1 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Nedelja, 28.maj 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
1 : 1 |
ŽNK Goričko Stanjevci |
Nedelja, 28.maj 2023 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Koper Obala |
1 : 1 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 28.maj 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
Koper Obala |
1 : 1 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 28.maj 2023 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Primorje |
1 : 1 |
DNK Trbovlje |
Sreda, 31.maj 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje |
1 : 1 |
DNK Trbovlje |
Sreda, 31.maj 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Radomlje |
2 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Sreda, 31.maj 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje |
2 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Sreda, 31.maj 2023 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
6. krog
|
Primorje |
3 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 4.junij 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje |
3 : 1 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 4.junij 2023 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 1 |
Koper Obala |
Nedelja, 4.junij 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
Več informacij |
ŽNK Goričko Stanjevci |
0 : 1 |
Koper Obala |
Nedelja, 4.junij 2023 | Križevci, Športni center Križevci
|
ŽNK Žalec |
2 : 3 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 4.junij 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
2 : 3 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 4.junij 2023 | Vransko, Stadion Videm Vransko
|
Krim |
0 : 0 |
MB Tabor |
Nedelja, 4.junij 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Krim |
0 : 0 |
MB Tabor |
Nedelja, 4.junij 2023 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
ŽNK Radlje |
3 : 1 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 4.junij 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
3 : 1 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 4.junij 2023 | Radlje ob Dravi, Športni stadion Radlje
|
DNK Trbovlje |
0 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 4.junij 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|
Več informacij |
DNK Trbovlje |
0 : 2 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 4.junij 2023 | Trbovlje, Športni park Rudar Trbovlje
|