2. krog |  Mengeš, Igrišče pod Gobavico Mengeš |  29.08.2021 ob 15.00

Labys Mengo 28

0 : 10

IB 1975 Ljubljana


Sodniki: Keserović Semir (glavni sodnik), Vodnjov Jakob (1. pomoč), Kos Andraž (2. pomoč)
Delegat: Mohar Janez
Št. gledalcev: 50
Labys Mengo 28
33 Žiga Rus V
4 Bine Gorenc K
5 Anže Košenina
7 Arijan Ružnić
8 Rio Prostor
9 Elvis Kurić
10 Amar Kalabić
14 Erazem Ručman
15 Lan Tičar Stranjak
18 Jakob Gril
23 Jan Pivec


Rezervni igralci
1 Nal Gostiljac V
3 Aleks Đukić
11 Enej Grad
13 Miha Ručigaj
21 Luka Zupančič

IB 1975 Ljubljana
1 Jaka Hazabent V
2 Timon Perković
3 Jernej Podjavoršek K
4 Kal Dominik Lambergar
5 Tom Tršan
6 Aleks Kranjc
8 Goran Ristić
10 Miha Malenšek
11 Mihajlo Pavlović
18 Reo Mraz
20 Oskar Veron Kapelj


Rezervni igralci
9 Julijan Lah
13 Matevž Vrabec
14 Rok Žnidaršič
16 Maks Poličnik
17 Gal Krajnc
19 Maid Agić
21 Tjaš Podgornik

Trener

Trener
Jure Đorđevič

Sodnik
Semir Keserović

Zadetki
Timon Perković 0 : 1 17'
Reo Mraz 0 : 2 29'
Timon Perković 0 : 3 32'
Timon Perković 0 : 4 34'
Miha Malenšek 0 : 5 38'
Reo Mraz 0 : 6 40'
Mihajlo Pavlović 0 : 7 54'
Mihajlo Pavlović 0 : 8 68'
Mihajlo Pavlović 0 : 9 69'
Gal Krajnc 0 : 10 80'

Dogodki
Jan Pivec 35'
Menjava Đukić /  Tičar Stranjak 41'
Menjava Zupančič /  Kurić 41'
Menjava Poličnik /  Ristić 45'
Maks Poličnik 46'
Menjava Krajnc /  Perković 48'
Menjava Agić /  Kapelj 51'
Menjava Podgornik /  Kranjc 51'
Menjava Lah /  Mraz 56'
Jan Pivec 56'
Menjava Grad /  Ručman 69'
Menjava Ručigaj /  Ružnić 77'

2. krog
Šenčur 2 : 0 Arne Tabor 69
Roltek Dob 1 : 0 Šobec Lesce
Labys Mengo 28 0 : 10 IB 1975 Ljubljana
Tabor Klančar Žerjavi 2 : 2 Gorica
Bilje 0 : 0 ATET Dren Vrhnika
Primorje 2 : 3 Elta Izola

LESTVICA
1 IB 1975 Ljubljana 21 49
2 ATET Dren Vrhnika 21 46
3 Gorica 21 43
4 Tabor Klančar Žerjavi 21 37
5 Šenčur 21 30
6 Roltek Dob 21 30
7 Elta Izola 21 26
8 Bilje 21 25
9 Šobec Lesce 21 22
10 Arne Tabor 69 21 20
11 Primorje 21 16
12 Labys Mengo 28 21 5

STRELCI
1. Jaka Cerk 14
2. Dion Hoti 13
Mihajlo Pavlović 13
4. Vit Felc 11
5. Tilen Starc 10
Reo Mraz 10
7. Uroš Stojnić 9
Zafirmamy Jeremia Solomon Eddy 9
9. Federico Jan Huisman 8
Luka Pasutto 8
Mladen Mutavčić 8
Jaša Drobnjak 8
13. Jure Bučinel 7
14. Miha Malenšek 6
Jan Šmid 6
16. Jakob Štukelj 5
Rian Bešić Pajić 5
Aleks Kranjc 5
Luka Majić 5
20. Miha Piškur 4

DELI NA