Sodniki: | Radovanović Blažo (glavni sodnik), Blas Blake Wayne (1. pomoč), Franca Kris (2. pomoč) |
Delegat: | Besednjak Aljoša |
Št. gledalcev: | 1 |
Elta Izola | |||
---|---|---|---|
N |
Interblock | 2 : 2 | Elta Izola |
P |
Elta Izola | 0 : 4 | Krka |
P |
Šobec Lesce | 3 : 0 | Elta Izola |
N |
Elta Izola | 1 : 1 | Tabor Klančar Žerjavi |
Z |
Vitanest Bilje | 1 : 2 | Elta Izola |
Krka | |||
---|---|---|---|
P |
Krka | 1 : 2 | Arne Tabor 69 |
Z |
Elta Izola | 0 : 4 | Krka |
Z |
Krka | 3 : 1 | ATET Dren Vrhnika |
Z |
Šenčur | 1 : 3 | Krka |
N |
Krka | 0 : 0 | Interblock |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MNK Izola | 9 | 2 | 1 | 6 | 14 | ||
Krka | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
MNK Izola | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | ||
Krka | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | ||
Portoval | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
MNK Izola | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | ||
Krka | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 |
20/21 | 10.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 15.05.2021, ob 11.00 | Elta Izola | - | Krka | 0:4 | (0:2) |
10/11 | 25.krog | Novo mesto, umetna trava, 05.06.2011, ob 16.00 | - | MNK Izola | 2:1 | (1:0) | |
10/11 | 12.krog | Izola, Mestni stadion Izola, 30.10.2010, ob 12.00 | - | Krka | 1:3 | (1:2) | |
09/10 | 21.krog | Izola, Mestni Stadion Izola, 24.04.2010, ob 15.00 | - | Krka | 1:2 | (1:0) | |
09/10 | 8.krog | NOVO MESTO, PORTOVAL UMETNA TRAVA, 17.10.2009, ob 13.00 | - | MNK Izola | 1:4 | (0:1) | |
07/08 | 18.krog | Novo mesto, Portoval, 06.04.2008, ob 14.30 | - | MNK Izola | 1:1 | (0:1) | |
07/08 | 5.krog | Izola, Izola, 08.09.2007, ob 15:00 | - | Krka | 2:3 | (0:2) | |
02/03 | 23.krog | Novo mesto, 17.05.2003, ob 15,00 | - | MNK Izola | 3:1 | (1:1) | |
02/03 | 10.krog | Izola, 19.10.2002, ob 13,00 | - | Krka | 3:0 | (1:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
Elta Izola | 0 : 4 | Krka |
Primorje eMundia | 0 : 1 | Šenčur |
ATET Dren Vrhnika | 1 : 1 | Interblock |
Roltek Dob | 3 : 0 | Vitanest Bilje |
Arne Tabor 69 | 0 : 0 | Šobec Lesce |
Labys Mengo 28 | 0 : 3 | Tabor Klančar Žerjavi |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Krka | 11 | 28 | |
2 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
3 | Elta Izola | 11 | 21 | |
4 | Interblock | 11 | 19 | |
5 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 17 | |
6 | Šobec Lesce | 11 | 16 | |
7 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 15 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 14 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 12 | |
10 | Šenčur | 11 | 11 | |
11 | Labys Mengo 28 | 11 | 4 | |
12 | Primorje eMundia | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tilen Kovačič | 12 |
2. | Jakob Ledinek Lozej | 10 |
3. | Rok Tomažič | 9 |
4. | Žiga Jerman | 8 |
5. | Uroš Stojnić | 7 |
6. | Dejan Jelić | 6 |
Patrik Katič | 6 | |
Suvad Muratović | 6 | |
9. | Marcel Kušar | 5 |
Jure Kepic | 5 | |
Kristian Erčulj | 5 | |
Tin Šabić | 5 | |
13. | Gašper Korenč | 4 |
Mark Gliha | 4 | |
Timon Jagodic | 4 | |
Antonio Marjanica | 4 | |
Roan Jusufspahić | 4 | |
18. | Vid Rupnik | 3 |
Nik Veršnjak | 3 | |
David Šimnovec | 3 |