8. krog |  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod |  23.05.2021 ob 15.00

Arne Tabor 69

4 : 0

Vitanest Bilje


Sodniki: Celjer Tilen (glavni sodnik), Ovnik Mihael (1. pomoč), Bavrlić Dejan (2. pomoč)
Delegat: Pokovec Vinko
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Arne Tabor 69
Z
Krka 1 : 2 Arne Tabor 69
N
Arne Tabor 69 0 : 0 Šobec Lesce
P
Tabor Klančar Žerjavi 3 : 1 Arne Tabor 69
Z
Arne Tabor 69 4 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Arne Tabor 69
Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 4 : 0 Primorje eMundia
P
Roltek Dob 3 : 0 Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 4 : 2 Labys Mengo 28
P
Arne Tabor 69 4 : 0 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 1 : 2 Elta Izola


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 11 2 2 7 12
Vitanest Bilje 11 7 2 2 28
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 7 1 2 4 10
Vitanest Bilje 7 4 2 1 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 4 1 0 3 2
Vitanest Bilje 4 3 0 1 12



Vse medsebojne tekme

21/22  1.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 22.08.2021, ob 15.00  Arne Tabor 69 - Bilje 2:3  (1:3) 
20/21  8.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 23.05.2021, ob 15.00  Arne Tabor 69 - Vitanest Bilje 4:0  (0:0) 
19/20  11.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 20.10.2019, ob 13.30  Arne Tabor 69 - Vitanest Bilje 1:1  (1:0) 
19/20  2.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 24.08.2019, ob 15.30  Vitanest Bilje - Arne Tabor 69 2:0  (0:0) 
18/19  20.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 07.04.2019, ob 15.00  Arne Tabor 69 - ND Bilje 1:1  (0:0) 
18/19  14.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 04.11.2018, ob 12.00  Arne Tabor 69 - ND Bilje 0:1  (0:0) 
18/19  5.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 08.09.2018, ob 15.00  ND Bilje - Arne Tabor 69 1:2  (0:1) 
14/15  22.krog  Ljubljana, Vižmarje-Brod, 10.05.2015, ob 15.00  - 2:6  (0:1) 
14/15  9.krog  Bilje, V dolinci, 19.10.2014, ob 13.30  - 8:0  (2:0) 
06/07  18.krog  Ljubljana, Ljubljana-Šentvid, 07.04.2007, ob 14:30  - 0:4  (0:4) 
06/07  5.krog  Bilje, Bilje, 09.09.2006, ob 15:00  - 1:0  (0:0) 

8. krog
Elta Izola 1 : 1 Tabor Klančar Žerjavi
ATET Dren Vrhnika 3 : 0 Šobec Lesce
Labys Mengo 28 1 : 1 Roltek Dob
Primorje eMundia 0 : 3 Interblock
Šenčur 1 : 3 Krka
Arne Tabor 69 4 : 0 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Krka 11 28
2 Roltek Dob 11 26
3 Elta Izola 11 21
4 Interblock 11 19
5 ATET Dren Vrhnika 11 17
6 Šobec Lesce 11 16
7 Tabor Klančar Žerjavi 11 15
8 Arne Tabor 69 11 14
9 Vitanest Bilje 11 12
10 Šenčur 11 11
11 Labys Mengo 28 11 4
12 Primorje eMundia 11 2

STRELCI
1. Tilen Kovačič 12
2. Jakob Ledinek Lozej 10
3. Rok Tomažič 9
4. Žiga Jerman 8
5. Uroš Stojnić 7
6. Patrik Katič 6
Dejan Jelić 6
Suvad Muratović 6
9. Tin Šabić 5
Jure Kepic 5
Kristian Erčulj 5
Marcel Kušar 5
13. Gašper Korenč 4
Mark Gliha 4
Timon Jagodic 4
Antonio Marjanica 4
Roan Jusufspahić 4
18. Ijan Ukovič 3
Damir Gromilić 3
Vid Rupnik 3

DELI NA