3. krog |  Izola, Mestni stadion Izola |  13.09.2020 ob 15.00

Elta Izola

2 : 0

Primorje eMundia


Sodniki: Šporin Martin (glavni sodnik), Benko Danijel (1. pomoč), Blas Blake Wayne (2. pomoč)
Delegat: Zebec Srečko
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Elta Izola
N
Interblock 2 : 2 Elta Izola
P
Elta Izola 0 : 4 Krka
P
Šobec Lesce 3 : 0 Elta Izola
N
Elta Izola 1 : 1 Tabor Klančar Žerjavi
Z
Vitanest Bilje 1 : 2 Elta Izola
Primorje eMundia
P
Vitanest Bilje 4 : 0 Primorje eMundia
P
Primorje eMundia 0 : 1 Šenčur
P
Roltek Dob 5 : 1 Primorje eMundia
P
Primorje eMundia 0 : 3 Interblock
P
Labys Mengo 28 3 : 2 Primorje eMundia


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 6 4 1 1 11
Primorje 6 1 1 4 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 4 3 0 1 7
Primorje 4 1 0 3 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 2 1 1 0 4
Primorje 2 0 1 1 3



Vse medsebojne tekme

21/22  13.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 20.03.2022, ob 13.00  Elta Izola - Primorje 3:1  (0:1) 
21/22  2.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 22.09.2021, ob 15.00  Primorje - Elta Izola 2:3  (0:2) 
20/21  3.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 13.09.2020, ob 15.00  Elta Izola - Primorje eMundia 2:0  (0:0) 
17/18  23.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 02.05.2018, ob 15.00  Elta Izola - ND Primorje 2:1  (2:0) 
17/18  10.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 08.10.2017, ob 14.00  Elta Izola - Primorje 0:1  (0:0) 
17/18  1.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 16.08.2017, ob 16.00  Primorje - Elta Izola 1:1  (1:0) 

3. krog
Roltek Dob 5 : 0 Interblock
Vitanest Bilje 0 : 1 Krka
Tabor Klančar Žerjavi 1 : 2 Šobec Lesce
Elta Izola 2 : 0 Primorje eMundia
Arne Tabor 69 1 : 1 ATET Dren Vrhnika
Labys Mengo 28 2 : 4 Šenčur

LESTVICA
1 Krka 11 28
2 Roltek Dob 11 26
3 Elta Izola 11 21
4 Interblock 11 19
5 ATET Dren Vrhnika 11 17
6 Šobec Lesce 11 16
7 Tabor Klančar Žerjavi 11 15
8 Arne Tabor 69 11 14
9 Vitanest Bilje 11 12
10 Šenčur 11 11
11 Labys Mengo 28 11 4
12 Primorje eMundia 11 2

STRELCI
1. Tilen Kovačič 12
2. Jakob Ledinek Lozej 10
3. Rok Tomažič 9
4. Žiga Jerman 8
5. Uroš Stojnić 7
6. Dejan Jelić 6
Patrik Katič 6
Suvad Muratović 6
9. Marcel Kušar 5
Jure Kepic 5
Kristian Erčulj 5
Tin Šabić 5
13. Gašper Korenč 4
Mark Gliha 4
Timon Jagodic 4
Antonio Marjanica 4
Roan Jusufspahić 4
18. Vid Rupnik 3
Nik Veršnjak 3
David Šimnovec 3

DELI NA