1. krog |  Vrhnika, Športni park Vrhnika |  30.08.2020 ob 11.00

ATET Dren Vrhnika

4 : 0

Primorje eMundia


Sodniki: Trobec Matjaž (glavni sodnik), Pušnjak Jure (1. pomoč), Jandrič Jelenko (2. pomoč)
Delegat: Setnikar Gojko
Št. gledalcev: 25

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ATET Dren Vrhnika
Z
Šenčur 1 : 2 ATET Dren Vrhnika
N
ATET Dren Vrhnika 1 : 1 Interblock
P
Krka 3 : 1 ATET Dren Vrhnika
Z
ATET Dren Vrhnika 3 : 0 Šobec Lesce
P
Tabor Klančar Žerjavi 1 : 0 ATET Dren Vrhnika
Primorje eMundia
P
Vitanest Bilje 4 : 0 Primorje eMundia
P
Primorje eMundia 0 : 1 Šenčur
P
Roltek Dob 5 : 1 Primorje eMundia
P
Primorje eMundia 0 : 3 Interblock
P
Labys Mengo 28 3 : 2 Primorje eMundia


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Dren Vrhnika 7 6 0 1 19
Primorje 7 1 0 6 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Dren Vrhnika 4 4 0 0 12
Primorje 4 0 0 4 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Dren Vrhnika 3 2 0 1 7
Primorje 3 1 0 2 3



Vse medsebojne tekme

22/23  11.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 15.10.2022, ob 10.30  Primorje - Dren Vrhnika 1:2  (1:1) 
22/23  2.krog  Vrhnika, Športni park Vrhnika, 21.08.2022, ob 15.30  Dren Vrhnika - Primorje 3:2  (1:1) 
21/22  16.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 10.04.2022, ob 11.00  Primorje - Dren Vrhnika 0:4  (0:2) 
21/22  5.krog  Vrhnika, Športni park Vrhnika, 19.09.2021, ob 11.00  Dren Vrhnika - Primorje 2:1  (1:0) 
20/21  1.krog  Vrhnika, Športni park Vrhnika, 30.08.2020, ob 11.00  ATET Dren Vrhnika - Primorje eMundia 4:0  (2:0) 
19/20  12.krog  Vrhnika, Športni park Vrhnika, 26.10.2019, ob 13.00  Dren Vrhnika - ND Primorje 3:0  (2:0) 
19/20  3.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 01.09.2019, ob 11.00  ND Primorje - Dren Vrhnika 2:1  (1:1) 

1. krog
Roltek Dob 4 : 1 Šobec Lesce
Elta Izola 2 : 0 Šenčur
ATET Dren Vrhnika 4 : 0 Primorje eMundia
Arne Tabor 69 1 : 1 Interblock
Labys Mengo 28 0 : 4 Krka
Vitanest Bilje 2 : 4 Tabor Klančar Žerjavi

LESTVICA
1 Krka 11 28
2 Roltek Dob 11 26
3 Elta Izola 11 21
4 Interblock 11 19
5 ATET Dren Vrhnika 11 17
6 Šobec Lesce 11 16
7 Tabor Klančar Žerjavi 11 15
8 Arne Tabor 69 11 14
9 Vitanest Bilje 11 12
10 Šenčur 11 11
11 Labys Mengo 28 11 4
12 Primorje eMundia 11 2

STRELCI
1. Tilen Kovačič 12
2. Jakob Ledinek Lozej 10
3. Rok Tomažič 9
4. Žiga Jerman 8
5. Uroš Stojnić 7
6. Patrik Katič 6
Dejan Jelić 6
Suvad Muratović 6
9. Tin Šabić 5
Jure Kepic 5
Kristian Erčulj 5
Marcel Kušar 5
13. Gašper Korenč 4
Mark Gliha 4
Timon Jagodic 4
Antonio Marjanica 4
Roan Jusufspahić 4
18. Ijan Ukovič 3
Damir Gromilić 3
Vid Rupnik 3

DELI NA