Sodniki: | Brulc Klemen (glavni sodnik), Maksimović Igor (1. pomoč), Šalehar Mitja (2. pomoč) |
Delegat: | Trope Bogdan |
Št. gledalcev: | 40 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
FC Koper | 4 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 4 : 2 | Sava Kranj |
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | ND Bilje |
Z |
NK Šenčur | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Roltek Dob |
Roltek Dob | |||
---|---|---|---|
P |
Arne Tabor 69 | 3 : 1 | Roltek Dob |
N |
Roltek Dob | 3 : 3 | Krka |
Z |
Slovan | 0 : 3 | Roltek Dob |
Z |
Roltek Dob | 1 : 0 | FC Koper |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Roltek Dob |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 11 | 6 | 3 | 2 | 22 | ||
Roltek Dob | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | ||
Roltek Dob | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | ||
Roltek Dob | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 |
19/20 | 12.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 27.10.2019, ob 15.30 | NK Brinje Grosuplje | - | Roltek Dob | 3:0 | (1:0) |
19/20 | 3.krog | Dob, Športni park Dob, 01.09.2019, ob 11.00 | NK Roltek Dob | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 23.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 30.04.2019, ob 15.30 | Brinje Grosuplje | - | Roltek Dob | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 12.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 27.10.2018, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Roltek Dob | 1:1 | (1:1) |
18/19 | 3.krog | Dob, Športni park Dob, 02.09.2018, ob 15.00 | Roltek Dob | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:0 | (2:0) |
17/18 | 25.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 13.05.2018, ob 11.00 | NK Brinje Grosuplje | - | Roltek Dob | 4:0 | (2:0) |
17/18 | 18.krog | Dob, Športni park Dob, 02.04.2018, ob 11.00 | Roltek Dob | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 9.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 01.10.2017, ob 11.00 | Brinje Grosuplje | - | Roltek Dob | 2:3 | (0:1) |
16/17 | 24.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 06.05.2017, ob 15.00 | Roltek Dob | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 16.krog | Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 19.03.2017, ob 13.00 | Roltek Dob | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:3 | (0:2) |
16/17 | 7.krog | ŠP Brinje glavno igrišče, 24.09.2016, ob 14.00 | Brinje Grosuplje | - | Roltek Dob | 5:1 | (1:1) |
23. krog | ||
---|---|---|
Sava Kranj | 1 : 3 | Krka |
ND Bilje | 1 : 1 | NK Šenčur |
Slovan | 3 : 1 | Arne Tabor 69 |
FC Koper | 1 : 0 | ND Primorje |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Roltek Dob |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | FC Koper | 27 | 70 | |
2 | Arne Tabor 69 | 27 | 49 | |
3 | ND Bilje | 27 | 46 | |
4 | Brinje Grosuplje | 27 | 39 | |
5 | Roltek Dob | 27 | 36 | |
6 | Krka | 27 | 36 | |
7 | ND Primorje | 27 | 35 | |
8 | Slovan | 27 | 25 | |
9 | NK Šenčur | 27 | 23 | |
10 | Sava Kranj | 27 | 20 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vanja Bordon | 20 |
2. | Juš Apostolovski | 19 |
3. | Jan Tibola | 18 |
4. | Maj Šolaja | 12 |
Mark Savinšek | 12 | |
Tilen Jurman | 12 | |
7. | Edit Zyba | 10 |
8. | Aljaž Pirc | 9 |
9. | Jakob Rems | 8 |
Tijam Kladnik | 8 | |
11. | Klemen Justin | 7 |
Jan Cerar | 7 | |
Simon Hudorovac | 7 | |
Grega Plajnšek | 7 | |
15. | Miha Kopatin | 6 |
Nejc Bavdaž | 6 | |
Benjamin Khodakhah | 6 | |
Miralem Damjanović | 6 | |
19. | Nik Bavec | 5 |
Luka Hvasti | 5 |