22. krog |  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod |  20.04.2019 ob 11.00

Arne Tabor 69

0 : 6

FC Koper

Sodniki: Radujko Aleksander (glavni sodnik), Stopar Petra (1. pomoč), Kristofer Franca (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Arne Tabor 69
Z
Arne Tabor 69 3 : 1 Roltek Dob
N
ND Primorje 2 : 2 Arne Tabor 69
Z
Sava Kranj 1 : 2 Arne Tabor 69
N
Arne Tabor 69 1 : 1 Krka
P
Slovan 3 : 1 Arne Tabor 69
FC Koper
Z
FC Koper 4 : 2 Brinje Grosuplje
N
ND Bilje 2 : 2 FC Koper
Z
FC Koper 4 : 0 NK Šenčur
P
Roltek Dob 1 : 0 FC Koper
Z
FC Koper 1 : 0 ND Primorje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 3 0 1 2 1
Koper 3 2 1 0 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 2 0 0 2 0
Koper 2 2 0 0 8
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 1 0 1 0 1
Koper 1 0 1 0 1



Vse medsebojne tekme

18/19  22.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 20.04.2019, ob 11.00  Arne Tabor 69 - FC Koper 0:6  (0:2) 
18/19  17.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 17.03.2019, ob 13.30  Arne Tabor 69 - FC Koper 0:2  (0:0) 
18/19  8.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 30.09.2018, ob 15.00  FC Koper - Arne Tabor 69 1:1  (1:0) 

22. krog
ND Primorje 4 : 1 Brinje Grosuplje
NK Šenčur 1 : 1 Sava Kranj
Roltek Dob 1 : 2 ND Bilje
Arne Tabor 69 0 : 6 FC Koper
Krka 2 : 1 Slovan

LESTVICA
1 FC Koper 27 70
2 Arne Tabor 69 27 49
3 ND Bilje 27 46
4 Brinje Grosuplje 27 39
5 Roltek Dob 27 36
6 Krka 27 36
7 ND Primorje 27 35
8 Slovan 27 25
9 NK Šenčur 27 23
10 Sava Kranj 27 20

STRELCI
1. Vanja Bordon 20
2. Juš Apostolovski 19
3. Jan Tibola 18
4. Maj Šolaja 12
Mark Savinšek 12
Tilen Jurman 12
7. Edit Zyba 10
8. Aljaž Pirc 9
9. Jakob Rems 8
Tijam Kladnik 8
11. Klemen Justin 7
Jan Cerar 7
Simon Hudorovac 7
Grega Plajnšek 7
15. Miha Kopatin 6
Nejc Bavdaž 6
Benjamin Khodakhah 6
Miralem Damjanović 6
19. Nik Bavec 5
Luka Hvasti 5

DELI NA