Sodniki: | Radujko Aleksander (glavni sodnik), Stopar Petra (1. pomoč), Kristofer Franca (2. pomoč) |
Delegat: | Vavpetič Vladimir |
Št. gledalcev: | 70 |
Arne Tabor 69 | |||
---|---|---|---|
Z |
Arne Tabor 69 | 3 : 1 | Roltek Dob |
N |
ND Primorje | 2 : 2 | Arne Tabor 69 |
Z |
Sava Kranj | 1 : 2 | Arne Tabor 69 |
N |
Arne Tabor 69 | 1 : 1 | Krka |
P |
Slovan | 3 : 1 | Arne Tabor 69 |
FC Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
FC Koper | 4 : 2 | Brinje Grosuplje |
N |
ND Bilje | 2 : 2 | FC Koper |
Z |
FC Koper | 4 : 0 | NK Šenčur |
P |
Roltek Dob | 1 : 0 | FC Koper |
Z |
FC Koper | 1 : 0 | ND Primorje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | ||
Koper | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
Koper | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
Koper | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
18/19 | 22.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 20.04.2019, ob 11.00 | Arne Tabor 69 | - | Koper | 0:6 | (0:2) |
18/19 | 17.krog | Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 17.03.2019, ob 13.30 | Arne Tabor 69 | - | Koper | 0:2 | (0:0) |
18/19 | 8.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 30.09.2018, ob 15.00 | FC Koper | - | ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod | 1:1 | (1:0) |
22. krog | ||
---|---|---|
ND Primorje | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
NK Šenčur | 1 : 1 | Sava Kranj |
Roltek Dob | 1 : 2 | ND Bilje |
Arne Tabor 69 | 0 : 6 | FC Koper |
Krka | 2 : 1 | Slovan |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | FC Koper | 27 | 70 | |
2 | Arne Tabor 69 | 27 | 49 | |
3 | ND Bilje | 27 | 46 | |
4 | Brinje Grosuplje | 27 | 39 | |
5 | Roltek Dob | 27 | 36 | |
6 | Krka | 27 | 36 | |
7 | ND Primorje | 27 | 35 | |
8 | Slovan | 27 | 25 | |
9 | NK Šenčur | 27 | 23 | |
10 | Sava Kranj | 27 | 20 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vanja Bordon | 20 |
2. | Juš Apostolovski | 19 |
3. | Jan Tibola | 18 |
4. | Maj Šolaja | 12 |
Mark Savinšek | 12 | |
Tilen Jurman | 12 | |
7. | Edit Zyba | 10 |
8. | Aljaž Pirc | 9 |
9. | Jakob Rems | 8 |
Tijam Kladnik | 8 | |
11. | Klemen Justin | 7 |
Jan Cerar | 7 | |
Simon Hudorovac | 7 | |
Grega Plajnšek | 7 | |
15. | Miha Kopatin | 6 |
Nejc Bavdaž | 6 | |
Benjamin Khodakhah | 6 | |
Miralem Damjanović | 6 | |
19. | Nik Bavec | 5 |
Luka Hvasti | 5 |