Sodniki: | Štempihar Maks (glavni sodnik), Kramer Gregor (1. pomoč), Jazbec Žan (2. pomoč) |
Delegat: | Sedić Suvad |
Št. gledalcev: | 70 |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
P |
FC Koper | 4 : 2 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 4 : 2 | Sava Kranj |
Z |
Brinje Grosuplje | 3 : 0 | ND Bilje |
Z |
NK Šenčur | 0 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Roltek Dob |
Slovan | |||
---|---|---|---|
Z |
Slovan | 1 : 0 | ND Bilje |
N |
NK Šenčur | 2 : 2 | Slovan |
P |
Slovan | 0 : 3 | Roltek Dob |
Z |
ND Primorje | 0 : 3 | Slovan |
Z |
Slovan | 3 : 1 | Arne Tabor 69 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | ||
ND Slovan | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | ||
ND Slovan | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | ||
ND Slovan | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 |
18/19 | 19.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 30.03.2019, ob 11.30 | Brinje Grosuplje | - | ND Slovan | 5:0 | (2:0) |
18/19 | 14.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 12.00 | Brinje Grosuplje | - | ND Slovan | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 09.09.2018, ob 16.00 | Slovan | - | NK Brinje-Grosuplje | 2:2 | (0:1) |
17/18 | 26.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 17.05.2018, ob 16.30 | Slovan | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:1 | (1:0) |
17/18 | 13.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 26.10.2017, ob 13.00 | Brinje Grosuplje | - | ND Slovan | 1:3 | (1:1) |
17/18 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 30.08.2017, ob 15.00 | Slovan | - | NK Brinje-Grosuplje | 0:0 | (0:0) |
19. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 5 : 0 | Slovan |
FC Koper | 3 : 0 | Sava Kranj |
Roltek Dob | 3 : 0 | ND Primorje |
ND Bilje | 1 : 0 | Krka |
NK Šenčur | 0 : 1 | Arne Tabor 69 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | FC Koper | 27 | 70 | |
2 | Arne Tabor 69 | 27 | 49 | |
3 | ND Bilje | 27 | 46 | |
4 | Brinje Grosuplje | 27 | 39 | |
5 | Roltek Dob | 27 | 36 | |
6 | Krka | 27 | 36 | |
7 | ND Primorje | 27 | 35 | |
8 | Slovan | 27 | 25 | |
9 | NK Šenčur | 27 | 23 | |
10 | Sava Kranj | 27 | 20 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vanja Bordon | 20 |
2. | Juš Apostolovski | 19 |
3. | Jan Tibola | 18 |
4. | Maj Šolaja | 12 |
Mark Savinšek | 12 | |
Tilen Jurman | 12 | |
7. | Edit Zyba | 10 |
8. | Aljaž Pirc | 9 |
9. | Jakob Rems | 8 |
Tijam Kladnik | 8 | |
11. | Klemen Justin | 7 |
Jan Cerar | 7 | |
Simon Hudorovac | 7 | |
Grega Plajnšek | 7 | |
15. | Miha Kopatin | 6 |
Nejc Bavdaž | 6 | |
Benjamin Khodakhah | 6 | |
Miralem Damjanović | 6 | |
19. | Nik Bavec | 5 |
Luka Hvasti | 5 |