10. krog |  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod |  14.10.2018 ob 13.30

Arne Tabor 69

6 : 0

Slovan

Sodniki: Blas Blake Wayne (glavni sodnik), Alijagić Isak (1. pomoč), Mušić Haris (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Arne Tabor 69
Z
Arne Tabor 69 3 : 1 Roltek Dob
N
ND Primorje 2 : 2 Arne Tabor 69
Z
Sava Kranj 1 : 2 Arne Tabor 69
N
Arne Tabor 69 1 : 1 Krka
P
Slovan 3 : 1 Arne Tabor 69
Slovan
Z
Slovan 1 : 0 ND Bilje
N
NK Šenčur 2 : 2 Slovan
P
Slovan 0 : 3 Roltek Dob
Z
ND Primorje 0 : 3 Slovan
Z
Slovan 3 : 1 Arne Tabor 69


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 9 3 1 5 17
ND Slovan 9 5 1 3 29
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 4 2 1 1 10
ND Slovan 4 1 1 2 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 5 1 0 4 7
ND Slovan 5 4 0 1 19



Vse medsebojne tekme

18/19  23.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 27.04.2019, ob 15.00  Slovan - Arne Tabor 69 3:1  (2:0) 
18/19  10.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 14.10.2018, ob 13.30  Arne Tabor 69 - Slovan 6:0  (2:0) 
18/19  1.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 19.08.2018, ob 15.30  Slovan - Arne Tabor 69 1:3  (0:2) 
14/15  21.krog  Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 03.05.2015, ob 15.00  - 3:0  (2:0) 
14/15  8.krog  Ljubljana Brod, Maksov Gaj, 12.10.2014, ob 14.00  - 3:2  (1:1) 
07/08  22.krog  Vižmarje, Maksov gaj, 14.05.2008, ob 16.00  - 1:8  (0:2) 
07/08  9.krog  Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 07.10.2007, ob 14:00  - 6:1  (4:0) 
06/07  19.krog  Ljubljana, Ljubljana - Kodeljevo, 14.04.2007, ob 14.00  - 6:2  (3:1) 
06/07  6.krog  Ljubljana-Šentvid, Ljubljana-Šentvid, 17.09.2006, ob 15:00  - 0:0  (0:0) 

10. krog
ND Bilje 0 : 1 Krka
Brinje Grosuplje 0 : 3 FC Koper
NK Šenčur 1 : 0 Roltek Dob
Arne Tabor 69 6 : 0 Slovan
Sava Kranj 1 : 1 ND Primorje

LESTVICA
1 FC Koper 27 70
2 Arne Tabor 69 27 49
3 ND Bilje 27 46
4 Brinje Grosuplje 27 39
5 Roltek Dob 27 36
6 Krka 27 36
7 ND Primorje 27 35
8 Slovan 27 25
9 NK Šenčur 27 23
10 Sava Kranj 27 20

STRELCI
1. Vanja Bordon 20
2. Juš Apostolovski 19
3. Jan Tibola 18
4. Maj Šolaja 12
Mark Savinšek 12
Tilen Jurman 12
7. Edit Zyba 10
8. Aljaž Pirc 9
9. Jakob Rems 8
Tijam Kladnik 8
11. Klemen Justin 7
Jan Cerar 7
Simon Hudorovac 7
Grega Plajnšek 7
15. Miha Kopatin 6
Nejc Bavdaž 6
Benjamin Khodakhah 6
Miralem Damjanović 6
19. Nik Bavec 5
Luka Hvasti 5

DELI NA