Sodniki: | Hočevar Miha (glavni sodnik), Pirman Tomaž (1. pomoč), Jandrič Jelenko (2. pomoč) |
Delegat: | Vavpetič Vladimir |
Št. gledalcev: | 50 |
Roltek Dob | |||
---|---|---|---|
P |
Arne Tabor 69 | 3 : 1 | Roltek Dob |
N |
Roltek Dob | 3 : 3 | Krka |
Z |
Slovan | 0 : 3 | Roltek Dob |
Z |
Roltek Dob | 1 : 0 | FC Koper |
P |
Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Roltek Dob |
ND Primorje | |||
---|---|---|---|
Z |
Sava Kranj | 1 : 4 | ND Primorje |
N |
ND Primorje | 2 : 2 | Arne Tabor 69 |
N |
Krka | 3 : 3 | ND Primorje |
P |
ND Primorje | 0 : 3 | Slovan |
P |
FC Koper | 1 : 0 | ND Primorje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Roltek Dob | 16 | 10 | 3 | 3 | 37 | ||
Primorje | 16 | 3 | 3 | 10 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Roltek Dob | 9 | 7 | 1 | 1 | 24 | ||
Primorje | 9 | 1 | 1 | 7 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Roltek Dob | 7 | 3 | 2 | 2 | 13 | ||
Primorje | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 |
23/24 | 18.krog | Dob, Športni park Dob, 16.03.2024, ob 12.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 3:0 | (0:0) |
23/24 | 9.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 30.09.2023, ob 12.00 | Primorje | - | Roltek Dob | 3:2 | (0:2) |
22/23 | 19.krog | Dob, Športni park Dob, 25.03.2023, ob 11.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 2:1 | (2:0) |
22/23 | 16.krog | Dob, Športni park Dob, 20.11.2022, ob 10.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 4:3 | (3:2) |
22/23 | 7.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 05.10.2022, ob 16.00 | Primorje | - | Roltek Dob | 0:2 | (0:2) |
21/22 | 15.krog | Dob, Športni park Dob, 02.04.2022, ob 10.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 4:0 | (2:0) |
21/22 | 4.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 12.09.2021, ob 11.00 | Primorje | - | Roltek Dob | 1:1 | (0:1) |
20/21 | 9.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 1, 02.05.2021, ob 15.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 5:1 | (3:0) |
19/20 | 16.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 24.11.2019, ob 10.00 | NK Roltek Dob | - | Primorje | 3:1 | (1:1) |
19/20 | 7.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 22.09.2019, ob 11.00 | ND Primorje | - | Roltek Dob | 1:5 | (1:2) |
18/19 | 19.krog | Dob, Športni park Dob, 31.03.2019, ob 15.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 3:0 | (2:0) |
18/19 | 15.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 11.11.2018, ob 11.00 | ND Primorje | - | Roltek Dob | 0:2 | (0:2) |
18/19 | 6.krog | Dob, Športni park Dob, 16.09.2018, ob 14.30 | Roltek Dob | - | Primorje | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 27.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.05.2018, ob 16.00 | ND Primorje | - | Roltek Dob | 2:1 | (2:0) |
17/18 | 16.krog | Dob, Športni park Dob, 19.11.2017, ob 11.00 | Roltek Dob | - | Primorje | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 7.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 17.09.2017, ob 11.00 | Primorje | - | Roltek Dob | 0:0 | (0:0) |
6. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Arne Tabor 69 |
NK Šenčur | 0 : 2 | ND Bilje |
Roltek Dob | 0 : 2 | ND Primorje |
FC Koper | 5 : 0 | Sava Kranj |
Slovan | 1 : 2 | Krka |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | FC Koper | 27 | 70 | |
2 | Arne Tabor 69 | 27 | 49 | |
3 | ND Bilje | 27 | 46 | |
4 | Brinje Grosuplje | 27 | 39 | |
5 | Roltek Dob | 27 | 36 | |
6 | Krka | 27 | 36 | |
7 | ND Primorje | 27 | 35 | |
8 | Slovan | 27 | 25 | |
9 | NK Šenčur | 27 | 23 | |
10 | Sava Kranj | 27 | 20 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vanja Bordon | 20 |
2. | Juš Apostolovski | 19 |
3. | Jan Tibola | 18 |
4. | Maj Šolaja | 12 |
Mark Savinšek | 12 | |
Tilen Jurman | 12 | |
7. | Edit Zyba | 10 |
8. | Aljaž Pirc | 9 |
9. | Jakob Rems | 8 |
Tijam Kladnik | 8 | |
11. | Klemen Justin | 7 |
Jan Cerar | 7 | |
Simon Hudorovac | 7 | |
Grega Plajnšek | 7 | |
15. | Miha Kopatin | 6 |
Nejc Bavdaž | 6 | |
Benjamin Khodakhah | 6 | |
Miralem Damjanović | 6 | |
19. | Nik Bavec | 5 |
Luka Hvasti | 5 |