Sodniki: | Žitko Jure (glavni sodnik), Radujko Đorđe (1. pomoč), Radujko Aleksander (2. pomoč) |
Delegat: | Bojovič Miomir |
Št. gledalcev: | 70 |
Slovan | |||
---|---|---|---|
Z |
Slovan | 1 : 0 | ND Bilje |
N |
NK Šenčur | 2 : 2 | Slovan |
P |
Slovan | 0 : 3 | Roltek Dob |
Z |
ND Primorje | 0 : 3 | Slovan |
Z |
Slovan | 3 : 1 | Arne Tabor 69 |
FC Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
FC Koper | 4 : 2 | Brinje Grosuplje |
N |
ND Bilje | 2 : 2 | FC Koper |
Z |
FC Koper | 4 : 0 | NK Šenčur |
P |
Roltek Dob | 1 : 0 | FC Koper |
Z |
FC Koper | 1 : 0 | ND Primorje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Slovan | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | ||
Koper | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Slovan | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | ||
Koper | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Slovan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | ||
Koper | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 |
18/19 | 20.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 06.04.2019, ob 16.00 | Slovan | - | Koper | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 12.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 28.10.2018, ob 15.00 | FC Koper | - | ND Slovan | 6:1 | (5:0) |
18/19 | 3.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 02.09.2018, ob 12.00 | Slovan | - | Koper | 1:1 | (1:1) |
3. krog | ||
---|---|---|
ND Primorje | 0 : 1 | Arne Tabor 69 |
Slovan | 1 : 1 | FC Koper |
Sava Kranj | 1 : 0 | ND Bilje |
Roltek Dob | 4 : 0 | Brinje Grosuplje |
Krka | 1 : 0 | NK Šenčur |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | FC Koper | 27 | 70 | |
2 | Arne Tabor 69 | 27 | 49 | |
3 | ND Bilje | 27 | 46 | |
4 | Brinje Grosuplje | 27 | 39 | |
5 | Roltek Dob | 27 | 36 | |
6 | Krka | 27 | 36 | |
7 | ND Primorje | 27 | 35 | |
8 | Slovan | 27 | 25 | |
9 | NK Šenčur | 27 | 23 | |
10 | Sava Kranj | 27 | 20 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vanja Bordon | 20 |
2. | Juš Apostolovski | 19 |
3. | Jan Tibola | 18 |
4. | Maj Šolaja | 12 |
Mark Savinšek | 12 | |
Tilen Jurman | 12 | |
7. | Edit Zyba | 10 |
8. | Aljaž Pirc | 9 |
9. | Jakob Rems | 8 |
Tijam Kladnik | 8 | |
11. | Klemen Justin | 7 |
Jan Cerar | 7 | |
Simon Hudorovac | 7 | |
Grega Plajnšek | 7 | |
15. | Miha Kopatin | 6 |
Nejc Bavdaž | 6 | |
Benjamin Khodakhah | 6 | |
Miralem Damjanović | 6 | |
19. | Nik Bavec | 5 |
Luka Hvasti | 5 |