Sodniki: | Rudolf Matjaž (glavni sodnik), Mask Sara (1. pomoč), Lavrenčič Rok (2. pomoč) |
Delegat: | Mozetič Matjaž |
Št. gledalcev: | 120 |
ND Primorje | |||
---|---|---|---|
Z |
Sava Kranj | 1 : 4 | ND Primorje |
N |
ND Primorje | 2 : 2 | Arne Tabor 69 |
N |
Krka | 3 : 3 | ND Primorje |
P |
ND Primorje | 0 : 3 | Slovan |
P |
FC Koper | 1 : 0 | ND Primorje |
Sava Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Sava Kranj | 1 : 4 | ND Primorje |
P |
Brinje Grosuplje | 4 : 2 | Sava Kranj |
P |
Sava Kranj | 1 : 2 | Arne Tabor 69 |
P |
ND Bilje | 5 : 1 | Sava Kranj |
P |
Sava Kranj | 1 : 3 | Krka |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | ||
NK Sava Kranj | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
NK Sava Kranj | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | ||
NK Sava Kranj | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 |
18/19 | 27.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 24.05.2019, ob 15.00 | Sava Kranj | - | Primorje | 1:4 | (1:2) |
18/19 | 10.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 14.10.2018, ob 13.30 | Sava Kranj | - | Primorje | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 1.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 19.08.2018, ob 15.30 | ND Primorje | - | NK Sava Kranj | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 26.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 20.05.2018, ob 15.00 | NK Sava Kranj | - | Primorje | 3:1 | (1:0) |
17/18 | 18.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 02.04.2018, ob 11.00 | Primorje | - | NK Sava Kranj | 0:0 | (0:0) |
17/18 | 9.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 01.10.2017, ob 14.00 | Sava Kranj | - | Primorje | 4:0 | (2:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
Roltek Dob | 1 : 1 | NK Šenčur |
Slovan | 1 : 3 | Arne Tabor 69 |
ND Primorje | 1 : 0 | Sava Kranj |
FC Koper | 4 : 1 | Brinje Grosuplje |
Krka | 1 : 2 | ND Bilje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | FC Koper | 27 | 70 | |
2 | Arne Tabor 69 | 27 | 49 | |
3 | ND Bilje | 27 | 46 | |
4 | Brinje Grosuplje | 27 | 39 | |
5 | Roltek Dob | 27 | 36 | |
6 | Krka | 27 | 36 | |
7 | ND Primorje | 27 | 35 | |
8 | Slovan | 27 | 25 | |
9 | NK Šenčur | 27 | 23 | |
10 | Sava Kranj | 27 | 20 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Vanja Bordon | 20 |
2. | Juš Apostolovski | 19 |
3. | Jan Tibola | 18 |
4. | Maj Šolaja | 12 |
Mark Savinšek | 12 | |
Tilen Jurman | 12 | |
7. | Edit Zyba | 10 |
8. | Aljaž Pirc | 9 |
9. | Jakob Rems | 8 |
Tijam Kladnik | 8 | |
11. | Klemen Justin | 7 |
Jan Cerar | 7 | |
Simon Hudorovac | 7 | |
Grega Plajnšek | 7 | |
15. | Miha Kopatin | 6 |
Nejc Bavdaž | 6 | |
Benjamin Khodakhah | 6 | |
Miralem Damjanović | 6 | |
19. | Nik Bavec | 5 |
Luka Hvasti | 5 |