Sodniki: | Čeh Robert (glavni sodnik), Pintarić Tilen (1. pomoč), Hozjan Borut (2. pomoč) |
Delegat: | Hozjan Avgust |
Št. gledalcev: | 100 |
Drava Ptuj | |||
---|---|---|---|
N |
Drava Ptuj | 2 : 2 | Malečnik |
Z |
Šmartno ob Paki | 1 : 9 | Drava Ptuj |
N |
Drava Ptuj | 1 : 1 | Koroška Dravograd |
Z |
Tezno Maribor | 0 : 3 | Drava Ptuj |
Z |
Drava Ptuj | 3 : 2 | Dravinja |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 3 : 2 | Koroška Dravograd |
Z |
Tezno Maribor | 0 : 4 | Mura |
Z |
Mura | 1 : 0 | Dravinja |
P |
Miklavž | 2 : 1 | Mura |
P |
Mura | 1 : 2 | NK Veržej |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Drava Dakinda Ptuj | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | ||
Mura | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | ||
Mura | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | ||
Mura | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 |
16/17 | 27.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 27.05.2017, ob 15.00 | NŠ MURA | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:3 | (0:1) |
16/17 | 16.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 17.03.2017, ob 13.00 | NK DRAVA PTUJ | - | Mura | 2:1 | (0:0) |
16/17 | 7.krog | FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 24.09.2016, ob 14.00 | NŠ MURA | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:0 | (0:0) |
15/16 | 21.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.04.2016, ob 15.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:0 | (1:0) | |
15/16 | 8.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-um.tr., 11.10.2015, ob 13.30 | - | Mura | 0:1 | (0:0) | |
14/15 | 18.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.04.2015, ob 14.00 | - | Mura | 2:0 | (1:0) | |
14/15 | 5.krog | Murska Sobota, Fazanerija - umetna trava, 20.09.2014, ob 14.30 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:0 | (1:0) |
18. krog | ||
---|---|---|
Jarenina | 7 : 2 | ND Lendava 1903 |
Šmartno ob Paki | 0 : 5 | Dravinja |
Koroška Dravograd | 5 : 2 | Tezno Maribor |
Železničar MB | 0 : 3 | NK Veržej |
Drava Ptuj | 2 : 0 | Mura |
Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2 : 0 | Pohorje |
Malečnik | 4 : 0 | Miklavž |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | NK Veržej | 26 | 68 | |
2 | Dravinja | 26 | 55 | |
3 | Jarenina | 26 | 53 | |
4 | Drava Ptuj | 26 | 53 | |
5 | Mura | 26 | 52 | |
6 | Koroška Dravograd | 26 | 43 | |
7 | Malečnik | 26 | 43 | |
8 | Bistrica iz Slovenske Bistrice | 26 | 36 | |
9 | ND Lendava 1903 | 26 | 30 | |
10 | Šmartno ob Paki | 26 | 26 | |
11 | Pohorje | 26 | 21 | |
12 | Miklavž | 26 | 19 | |
13 | Tezno Maribor | 26 | 16 | |
14 | Železničar MB | 26 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Anej Kolar | 27 |
2. | Žiga Pesjak | 22 |
3. | Blaž Lebar | 20 |
4. | Sebastjan Šlak | 19 |
Janik Kocijan | 19 | |
6. | Paž Kosednar | 18 |
7. | David Fric | 17 |
8. | Nik Marinšek | 15 |
9. | Domen Kokolj | 13 |
Imran Kajtazi | 13 | |
Marko Kiralj | 13 | |
12. | Blaž Videčnik | 12 |
Amadej Legen | 12 | |
Toni Horvat | 12 | |
Kristjan Fridrih | 12 | |
16. | Jan Kramberger | 11 |
17. | Žan Petek | 10 |
Tine Celec | 10 | |
Andraž Ogrizek | 10 | |
Matic Založnik | 10 |