Sodniki: | Močivnik Joži (glavni sodnik), Jonke Mitja (1. pomoč), Hrvacki Jure (2. pomoč) |
Delegat: | Strmčnik Robert |
Št. gledalcev: | 40 |
Fužinar SIJ Ravne Systems | |||
---|---|---|---|
N |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 1 : 1 | Dravograd |
P |
Mb Tabor | 7 : 1 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
P |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 1 : 5 | Krško |
P |
NK Brežice 1919 | 6 : 1 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
P |
Veržej | 3 : 2 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Kety Emmi&Impol Bistrica | |||
---|---|---|---|
Z |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 2 : 1 | NK Šampion |
N |
Dravograd | 1 : 1 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
N |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 1 | Mb Tabor |
P |
Krško | 5 : 2 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Z |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 2 : 1 | NK Brežice 1919 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KNK Fužinar, socialno podjetje | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
KNK Fužinar, socialno podjetje | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 |
22/23 | 22.krog | Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 16.04.2023, ob 15.00 | Fužinar SIJ Ravne Systems | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:6 | (1:2) |
22/23 | 10.krog | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 09.10.2022, ob 13.00 | Fužinar SIJ Ravne Systems | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:2 | (1:1) |
22/23 | 1.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 14.08.2022, ob 14.30 | Kety Emmi Bistrica | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 3:1 | (2:1) |
05/06 | 16.krog | Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 02.04.2006, ob 13.00 | - | KNK Fužinar, socialno podjetje | 2:1 | (1:0) | |
05/06 | 3.krog | Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem, 07.09.2005, ob 15.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:2 | (1:1) |
22. krog | ||
---|---|---|
NK Brežice 1919 | 3 : 2 | Rudar Velenje |
Dravograd | 3 : 1 | Veržej |
Krško | 2 : 4 | Drava Ptuj |
Fužinar SIJ Ravne Systems | 2 : 6 | Kety Emmi&Impol Bistrica |
Mb Tabor | 0 : 3 | NK Šampion |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Dravograd | 27 | 60 | |
2 | Drava Ptuj | 27 | 46 | |
3 | NK Šampion | 27 | 40 | |
4 | Rudar Velenje | 27 | 40 | |
5 | Mb Tabor | 27 | 40 | |
6 | Krško | 27 | 40 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 27 | 39 | |
8 | Veržej | 27 | 38 | |
9 | NK Brežice 1919 | 27 | 36 | |
10 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 27 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nejc Kop | 17 |
2. | Anej Damjanovič | 16 |
3. | Miha Bajs | 15 |
4. | Matic Ločičnik | 14 |
Tomaž Brdik | 14 | |
6. | Florijan Mežnar | 11 |
7. | Marko Voda | 10 |
Anej Skrbiš | 10 | |
Matija Podgrajšek | 10 | |
Gal Stojko Krevzel | 10 | |
11. | Lan Husejnović | 9 |
Aleksej Sedič | 9 | |
Nik Pirc | 9 | |
Denis Kosi | 9 | |
15. | Jaka Baznik | 8 |
Amil Limani | 8 | |
17. | Martin Marinkovič Borovnik | 7 |
Ermal Memaj | 7 | |
Miha Brus | 7 | |
Aleks Korošec | 7 |