Sodniki: | Vuletić Majcen Niko (glavni sodnik), Verko Žak (1. pomoč), Prelog Blaž (2. pomoč) |
Delegat: | Golob Peter |
Št. gledalcev: | 40 |
Drava Ptuj | |||
---|---|---|---|
P |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Drava Ptuj |
P |
Drava Ptuj | 1 : 2 | Veržej |
N |
Drava Ptuj | 1 : 1 | NK Šampion |
P |
Dravograd | 3 : 1 | Drava Ptuj |
P |
Drava Ptuj | 1 : 2 | Mb Tabor |
Veržej | |||
---|---|---|---|
P |
Veržej | 2 : 4 | Krško |
Z |
Drava Ptuj | 1 : 2 | Veržej |
Z |
Veržej | 2 : 1 | NK Brežice 1919 |
P |
NK Šampion | 1 : 0 | Veržej |
Z |
Veržej | 3 : 2 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Drava Dakinda Ptuj | 19 | 13 | 2 | 4 | 37 | ||
ŠD NK Veržej | 19 | 4 | 2 | 13 | 22 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | ||
ŠD NK Veržej | 11 | 4 | 0 | 7 | 15 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 8 | 6 | 2 | 0 | 16 | ||
ŠD NK Veržej | 8 | 0 | 2 | 6 | 7 |
23/24 | 18.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 16.03.2024, ob 13.00 | Veržej Sparta Slatina | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:4 | (2:2) |
23/24 | 9.krog | Grajena, Športni park Grajena, 01.10.2023, ob 16.00 | Drava | - | ŠD NK Veržej | 3:1 | (1:0) |
22/23 | 26.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 14.05.2023, ob 14.30 | DRAVA PTUJ | - | ŠD NK Veržej | 1:2 | (1:0) |
22/23 | 18.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 19.03.2023, ob 12.30 | Drava Ptuj | - | ŠD NK Veržej | 5:0 | (1:0) |
22/23 | 9.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 02.10.2022, ob 13.00 | Veržej | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:2 | (1:2) |
19/20 | 11.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 20.10.2019, ob 13.00 | NK Vipoll Veržej | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:2 | (0:0) |
19/20 | 2.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 11.09.2019, ob 14.30 | Drava Dakinda Ptuj | - | ŠD NK Veržej | 2:1 | (2:1) |
17/18 | 23.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 02.05.2018, ob 15.00 | Drava Ptuj | - | ŠD NK Veržej | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 15.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 12.00 | Drava Ptuj | - | ŠD NK Veržej | 2:1 | (0:1) |
17/18 | 6.krog | Veržej, Stadion Čistina Veržej, 10.09.2017, ob 14.30 | Vipoll Veržej | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:1 | (1:1) |
16/17 | 23.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 10.05.2017, ob 16.00 | NK DRAVA PTUJ | - | ŠD NK Veržej | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 12.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 30.10.2016, ob 12.00 | NK DRAVA PTUJ | - | ŠD NK Veržej | 3:1 | (1:1) |
16/17 | 3.krog | ČISTINA, 28.09.2016, ob 14.00 | Farmtech Veržej | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:0 | (0:0) |
14/15 | 20.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 26.04.2015, ob 14.30 | - | ŠD NK Veržej | 0:1 | (0:1) | |
14/15 | 7.krog | Veržej, Čistina, 05.10.2014, ob 14.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:1 | (0:0) | |
13/14 | 15.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 30.03.2014, ob 14.30 | - | ŠD NK Veržej | 1:4 | (0:1) | |
13/14 | 2.krog | Veržej, Čistina, 28.08.2013, ob 15.30 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:4 | (1:2) | |
12/13 | 20.krog | Veržej, Čistina, 05.05.2013, ob 15.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:2 | (0:1) | |
12/13 | 7.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 30.09.2012, ob 14.00 | - | ŠD NK Veržej | 3:2 | (2:0) |
18. krog | ||
---|---|---|
Drava Ptuj | 5 : 0 | Veržej |
Mb Tabor | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 1 | NK Brežice 1919 |
Dravograd | 5 : 1 | Krško |
NK Šampion | 5 : 0 | Fužinar SIJ Ravne Systems |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Dravograd | 27 | 60 | |
2 | Drava Ptuj | 27 | 46 | |
3 | NK Šampion | 27 | 40 | |
4 | Rudar Velenje | 27 | 40 | |
5 | Mb Tabor | 27 | 40 | |
6 | Krško | 27 | 40 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 27 | 39 | |
8 | Veržej | 27 | 38 | |
9 | NK Brežice 1919 | 27 | 36 | |
10 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 27 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nejc Kop | 17 |
2. | Anej Damjanovič | 16 |
3. | Miha Bajs | 15 |
4. | Matic Ločičnik | 14 |
Tomaž Brdik | 14 | |
6. | Florijan Mežnar | 11 |
7. | Marko Voda | 10 |
Anej Skrbiš | 10 | |
Matija Podgrajšek | 10 | |
Gal Stojko Krevzel | 10 | |
11. | Lan Husejnović | 9 |
Aleksej Sedič | 9 | |
Nik Pirc | 9 | |
Denis Kosi | 9 | |
15. | Jaka Baznik | 8 |
Amil Limani | 8 | |
17. | Martin Marinkovič Borovnik | 7 |
Ermal Memaj | 7 | |
Miha Brus | 7 | |
Aleks Korošec | 7 |