Sodniki: | Grubelnik Matic (glavni sodnik), Kunc Anej (1. pomoč), Hrvacki Jure (2. pomoč) |
Delegat: | Kusič Gojko |
Št. gledalcev: | 1 |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
P |
Rudar Velenje | 2 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | ONŠ Hajdina |
P |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 1 | Jarenina |
P |
Miklavž | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 0 | Nafta 1903 |
Nafta 1903 | |||
---|---|---|---|
Z |
MB Tabor | 1 : 2 | Nafta 1903 |
P |
Nafta 1903 | 0 : 1 | Krško |
P |
Rudar Velenje | 3 : 1 | Nafta 1903 |
P |
Nafta 1903 | 0 : 2 | ONŠ Hajdina |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 0 | Nafta 1903 |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 16 | 5 | 1 | 10 | 23 | ||
ND Lendava 1903 | 16 | 10 | 1 | 5 | 33 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | ||
ND Lendava 1903 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 8 | 0 | 1 | 7 | 8 | ||
ND Lendava 1903 | 8 | 7 | 1 | 0 | 26 |
23/24 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 07.10.2023, ob 12.30 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | ND Lendava 1903 | 5:2 | (1:1) |
23/24 | 1.krog | Lendava, Športni park Lendava, 23.08.2023, ob 17.30 | Nafta 1903 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (0:1) |
21/22 | 17.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 18.04.2022, ob 14.30 | Kety emmi Bistrica | - | ND Lendava 1903 | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 6.krog | Hotiza, Športni park Hotiza, 25.09.2021, ob 11.00 | Nafta 1903 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:1 | (2:0) |
20/21 | 7.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 11.10.2020, ob 13.30 | Kety Emmi Bistrica | - | ND Lendava 1903 | 1:0 | (1:0) |
19/20 | 13.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 03.11.2019, ob 12.00 | NK Kety Emmi Bistrica | - | ND Lendava 1903 | 2:1 | (1:0) |
19/20 | 4.krog | Hotiza, Športni park Hotiza, 04.09.2019, ob 15.00 | NK Nafta 1903 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:1 | (1:1) |
18/19 | 21.krog | Lendava, ŠC Lendava - igrišče z UT, 13.04.2019, ob 11.00 | Nafta 1903 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:1 | (1:0) |
18/19 | 15.krog | Lendava, Športni park Lendava, 10.11.2018, ob 12.00 | Nafta 1903 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:0 | (2:0) |
18/19 | 6.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 16.09.2018, ob 14.30 | NK Kety Emmi Bistrica | - | ND Lendava 1903 | 5:0 | (0:0) |
15/16 | 19.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 17.04.2016, ob 16.00 | - | ND Lendava 1903 | 0:1 | (0:0) | |
15/16 | 6.krog | Lendava, Umetna trava, 26.09.2015, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:1 | (1:1) | |
14/15 | 22.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 10.05.2015, ob 15.00 | - | ND Lendava 1903 | 0:1 | (0:1) | |
14/15 | 9.krog | Lendava, Umetna trava Lendava, 19.10.2014, ob 13.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (1:0) | |
13/14 | 18.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 21.04.2014, ob 15.00 | - | ND Lendava 1903 | 2:1 | (0:1) | |
13/14 | 5.krog | Lendava, Športni park, 15.09.2013, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 7:3 | (2:2) |
7. krog | ||
---|---|---|
ONŠ Hajdina | 0 : 7 | Vipoll Veržej |
Krško | 6 : 0 | Šmartno 1928 |
MB Tabor | 3 : 1 | Šampion |
Miklavž | 1 : 0 | Jarenina |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 0 | Nafta 1903 |
Rudar Velenje | 2 : 0 | NŠ Dravograd |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Šampion | 11 | 30 | |
2 | Rudar Velenje | 11 | 30 | |
3 | Krško | 11 | 25 | |
4 | MB Tabor | 11 | 18 | |
5 | Jarenina | 11 | 17 | |
6 | Miklavž | 11 | 16 | |
7 | Vipoll Veržej | 11 | 15 | |
8 | NŠ Dravograd | 11 | 11 | |
9 | Kety Emmi Bistrica | 11 | 9 | |
10 | Nafta 1903 | 11 | 7 | |
11 | ONŠ Hajdina | 11 | 7 | |
12 | Šmartno 1928 | 11 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niki Radovič | 12 |
2. | Alen Romih | 11 |
3. | Jure Zupan | 8 |
4. | Adam Marcen | 7 |
Jan Patrik Gabrovec | 7 | |
6. | Elmir Avdić | 6 |
Maj Drobne | 6 | |
val Mihalič Rader | 6 | |
9. | Žiga Ozbetič | 4 |
Žan Grandošek | 4 | |
Aljaž Verlak | 4 | |
Luka Schöndorfer | 4 | |
Alen Vertačnik | 4 | |
Matic Donša | 4 | |
Amadej Škraban | 4 | |
Nik Jančič | 4 | |
Timotej Jagodič | 4 | |
18. | Mirza Šljivar | 3 |
Domen Marinič | 3 | |
Alen Omerović | 3 |