Sodniki: | Pintarić Zlatko (glavni sodnik), Herženjak Patrik (1. pomoč), Gregorinčič Lukas (2. pomoč) |
Delegat: | Ferenčak Branko |
Št. gledalcev: | 40 |
ONŠ Hajdina | |||
---|---|---|---|
P |
ONŠ Hajdina | 0 : 6 | Jarenina |
P |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | ONŠ Hajdina |
N |
ONŠ Hajdina | 1 : 1 | Miklavž |
Z |
Nafta 1903 | 0 : 2 | ONŠ Hajdina |
P |
ONŠ Hajdina | 0 : 7 | Vipoll Veržej |
MB Tabor | |||
---|---|---|---|
P |
MB Tabor | 1 : 2 | Nafta 1903 |
Z |
Vipoll Veržej | 0 : 2 | MB Tabor |
Z |
MB Tabor | 5 : 0 | NŠ Dravograd |
N |
Šmartno 1928 | 1 : 1 | MB Tabor |
Z |
MB Tabor | 3 : 1 | Šampion |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠD Hajdina | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | ||
NK MB Tabor | 6 | 6 | 0 | 0 | 26 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | ||
NK MB Tabor | 3 | 3 | 0 | 0 | 16 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ŠD Hajdina | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | ||
NK MB Tabor | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 |
21/22 | 17.krog | Maribor, Športni park Tabor Maribor, 16.04.2022, ob 14.30 | MB Tabor | - | ŠD Hajdina | 4:0 | (2:0) |
21/22 | 6.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina - glavno igr. NT, 25.09.2021, ob 11.00 | ONŠ Hajdina | - | NK MB Tabor | 1:6 | (1:3) |
20/21 | 3.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 12.09.2020, ob 11.00 | ONŠ Hajdina | - | NK MB Tabor | 0:3 | (0:2) |
18/19 | 24.krog | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 04.05.2019, ob 15.00 | NK MB Tabor | - | ŠD Hajdina | 5:1 | (4:0) |
18/19 | 12.krog | Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 27.10.2018, ob 12.00 | NK MB Tabor | - | ŠD Hajdina | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 3.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Spodnja Hajdina, 02.09.2018, ob 15.00 | ONŠ Hajdina | - | NK MB Tabor | 0:7 | (0:3) |
3. krog | ||
---|---|---|
Nafta 1903 | 0 : 1 | NŠ Dravograd |
ONŠ Hajdina | 0 : 3 | MB Tabor |
Miklavž | 2 : 1 | Šmartno 1928 |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 2 | Šampion |
Vipoll Veržej | 2 : 3 | Jarenina |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Krško |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Šampion | 11 | 30 | |
2 | Rudar Velenje | 11 | 30 | |
3 | Krško | 11 | 25 | |
4 | MB Tabor | 11 | 18 | |
5 | Jarenina | 11 | 17 | |
6 | Miklavž | 11 | 16 | |
7 | Vipoll Veržej | 11 | 15 | |
8 | NŠ Dravograd | 11 | 11 | |
9 | Kety Emmi Bistrica | 11 | 9 | |
10 | Nafta 1903 | 11 | 7 | |
11 | ONŠ Hajdina | 11 | 7 | |
12 | Šmartno 1928 | 11 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Niki Radovič | 12 |
2. | Alen Romih | 11 |
3. | Jure Zupan | 8 |
4. | Adam Marcen | 7 |
Jan Patrik Gabrovec | 7 | |
6. | Elmir Avdić | 6 |
Maj Drobne | 6 | |
val Mihalič Rader | 6 | |
9. | Žiga Ozbetič | 4 |
Žan Grandošek | 4 | |
Aljaž Verlak | 4 | |
Luka Schöndorfer | 4 | |
Alen Vertačnik | 4 | |
Matic Donša | 4 | |
Amadej Škraban | 4 | |
Nik Jančič | 4 | |
Timotej Jagodič | 4 | |
18. | Mirza Šljivar | 3 |
Domen Marinič | 3 | |
Alen Omerović | 3 |