2. krog |  Šmartno ob paki, Stadion Šmartno ob Paki |  05.09.2020 ob 14.30

Šmartno 1928

2 : 2

Nafta 1903


Sodniki: Pišek Rok (glavni sodnik), Maksimovič Laura (1. pomoč), Prelog Blaž (2. pomoč)
Delegat: Perko Robert
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Šmartno 1928
P
Šampion 3 : 2 Šmartno 1928
N
Šmartno 1928 1 : 1 MB Tabor
P
Krško 6 : 0 Šmartno 1928
P
Šmartno 1928 0 : 3 Rudar Velenje
P
ONŠ Hajdina 1 : 0 Šmartno 1928
Nafta 1903
P
Rudar Velenje 3 : 1 Nafta 1903
P
Nafta 1903 0 : 2 ONŠ Hajdina
P
Kety Emmi Bistrica 1 : 0 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 3 : 1 Miklavž
P
Nafta 1903 0 : 3 Jarenina


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Šmartno 1928 7 2 3 2 13
ND Lendava 1903 7 2 3 2 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šmartno 1928 4 1 2 1 6
ND Lendava 1903 4 1 2 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šmartno 1928 3 1 1 1 7
ND Lendava 1903 3 1 1 1 5



Vse medsebojne tekme

20/21  2.krog  Šmartno ob paki, Stadion Šmartno ob Paki, 05.09.2020, ob 14.30  Šmartno 1928 - Nafta 1903 2:2  (0:1) 
15/16  20.krog  Lendava, Športni park, 24.04.2016, ob 10.30  - 0:0  (0:0) 
15/16  7.krog  Šmartno ob Paki, Šmartno ob Paki, 03.10.2015, ob 14.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  15.krog  Lendava, Umetna trava Lendava, 22.03.2015, ob 11.00  - 1:4  (0:2) 
14/15  2.krog  Šmartno ob Paki, Šmartno ob Paki, 30.08.2014, ob 16.05  - 3:2  (1:0) 
13/14  21.krog  Lendava, Umetna trava, 04.05.2014, ob 11.00  - 4:3  (2:1) 
13/14  8.krog  Šmartno ob Paki, ŠD Šmartno ob Paki, 05.10.2013, ob 14.00  - 1:1  (1:0) 

2. krog
Jarenina 1 : 3 Rudar Velenje
MB Tabor 3 : 0 Kety Emmi Bistrica
Šmartno 1928 2 : 2 Nafta 1903
Krško 12 : 0 ONŠ Hajdina
NŠ Dravograd 1 : 2 Vipoll Veržej
Šampion 2 : 0 Miklavž

LESTVICA
1 Šampion 9 24
2 Rudar Velenje 9 24
3 Krško 9 19
4 Miklavž 9 16
5 Vipoll Veržej 9 15
6 MB Tabor 9 15
7 Jarenina 9 11
8 NŠ Dravograd 9 10
9 ONŠ Hajdina 9 7
10 Kety Emmi Bistrica 9 6
11 Šmartno 1928 9 5
12 Nafta 1903 9 4

STRELCI
1. Niki Radovič 12
2. Jure Zupan 7
3. Alen Romih 6
Maj Drobne 6
Jan Patrik Gabrovec 6
6. Adam Marcen 5
Elmir Avdić 5
8. Matic Donša 4
Žiga Ozbetič 4
Aljaž Verlak 4
Luka Schöndorfer 4
val Mihalič Rader 4
Nik Jančič 4
14. Amadej Škraban 3
Tarik Abbas 3
Patrik Sakelšek 3
Timotej Jagodič 3
Domen Marinič 3
Marko Čuček Bezjak 3
Jan Jurič 3

DELI NA